ÇAYKUR’U YENİ, İNSAN KAYNAKLARI DAİRESİ BAŞKANI İHSAN KABİL OLDU

ÇAYKUR’U YENİ, İNSAN KAYNAKLARI DAİRESİ BAŞKANI İHSAN KABİL OLDU ÇAYKUR’da yaş haddinden emekli olan, İnsan Kaynakları Dairesi Başkanı Kamil İPEK’in emekli olmasının ardından, Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (ÇAYKUR) İnsan Kaynakları..

ÇAYKUR’U YENİ, İNSAN KAYNAKLARI DAİRESİ BAŞKANI İHSAN KABİL OLDU
Son Güncelleme: Bu Haber 241 views Whatsapp

ÇAYKUR’U YENİ, İNSAN KAYNAKLARI DAİRESİ BAŞKANI İHSAN KABİL OLDU

ÇAYKUR’da yaş haddinden emekli olan, İnsan Kaynakları Dairesi Başkanı Kamil İPEK’in emekli olmasının ardından, Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (ÇAYKUR) İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığını vekaleten eden İhsan KABİL, aynı göreve asaleten atandı. Yeni Daire Başkanı Kabil’in asaleten atanması Rize’de sevinçle karşılandı.

Çaykur’un Yeni, İnsan Kaynakları Dairesi Bakanı İhsan KABİL Kimdir?

15.01.1972 yılında Rize’de doğdu. İlköğrenimini Rize’nin merkez ilçesine bağlı Yiğitler Köyünde tamamladıktan sonra, Endüstri Meslek Lisesi Motor Bölümünden 1990 yılında mezun oldu.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Rize Meslek Yüksek Okulu Otomotiv Bölümünden 2006 yılında, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme bölümünden ise 2012 yılında mezun oldu. Özel Sektör ve Çaykur’un değişik kademelerinde görev yaptıktan sonra, 15.11.2011 tarihinde Teşekkülümüz Salarha Çay Fabrikası Müdürlüğünde VHKİ olarak göreve başladı. 23.05.2012 tarihinden itibaren İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığında sırasıyla, VHKİ, Tekniker ve Şef unvanında görev yaptı. 17.08.2020 tarihinde Kısım Müdürü olarak 100. Yıl Pazarlama ve Üretim Bölge Müdürlüğünde görev yaptı. 15.11.2020 tarihinden sonra İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığında İşçi İşlemleri Şube Müdürü olarak görev yaptı. 05.12.2022 tarihinde vekaleten, 06.04.2023 tarihinde asaleten İnsan Kaynakları Dairesi Başkanı olarak atanmıştır. Kabil, evli ve 3 çocuk babasıdır. HABER: BAYRAM ALİ KAVALC

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş