Doçent Oldular

Doçent Oldular Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinin (RTEÜ) çeşitli birimlerinde görev yapan 6 öğretim üyesi girmiş oldukları doçentlik sınavında başarı göstererek doçent olmuşlardır. Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı..

Doçent Oldular
Son Güncelleme: Bu Haber 377 views Whatsapp

Doçent Oldular

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinin (RTEÜ) çeşitli birimlerinde görev yapan 6 öğretim üyesi girmiş oldukları doçentlik sınavında başarı göstererek doçent olmuşlardır.

Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı Dr. Öğretim Üyesi Doğuş Hemşinli, Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı Dr. Öğretim Üyesi Bülent Özdemir ve Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Dr. Öğretim Üyesi İlknur Esen Yıldız; Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Enerji Sistemleri Mühendisliği Anabilim Dalı Dr. Öğretim Üyesi Gökçen Akgül ile Jeoloji Mühendisliği Anabilim Dalı Dr. Öğretim Üyesi Sevgi Özen Karslı ve Eğitim Fakültesi Matematik Eğitimi Anabilim Dalı Dr. Öğretim Üyesi Samet Okumuş girdikleri sınavı başararak doçent unvanı almaya hak kazanmışlardır.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş