ARTVİN’DE DEPREMDEN ETKİLENEN ÇOCUKLARA TİYATRO GÖSTERİSİ DÜZENLENDİ « Gazete53 – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

SON DAKİKA

Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

ARTVİN’DE DEPREMDEN ETKİLENEN ÇOCUKLARA TİYATRO GÖSTERİSİ DÜZENLENDİ

ARTVİN’DE DEPREMDEN ETKİLENEN ÇOCUKLARA TİYATRO GÖSTERİSİ DÜZENLENDİ
Bu haber 24 Mart 2023 - 14:02 'de eklendi ve 93 views kez görüntülendi.

ARTVİN’DE DEPREMDEN ETKİLENEN ÇOCUKLARA TİYATRO GÖSTERİSİ DÜZENLENDİ
Kahramanmaraş merkezli 2 büyük depremden etkilenen ve Artvin’de misafir edilen çocuklar Karadeniz Bakır İlkokulu öğrencilerinin ‘Orman Haftası’ nedeniyle hazırladığı ‘Orman Koruyucuları’ adlı oyununu izledi.
Hayati Akbaş
ARTVİN-Kahramanmaraş merkezli 2 büyük depremden etkilenen ve Artvin’de misafir edilen çocuklar Karadeniz Bakır İlkokulu öğrencilerinin ‘Orman Haftası’ nedeniyle hazırladığı ‘Orman Koruyucuları’ adlı oyununu izledi.
Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü çok amaçlı salonunda düzenlenen gösteriye; Artvin Orman Bölge Müdürümüz Doç. Dr. Mimar Sinan Özkaya, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Demirkıran, Karadeniz Bakır İlkokul Müdürü Cevdet Ünal, deprem mağduru aileler ile çocukları ve tiyatro oyuncusu öğrencilerimizin velileri katıldı.
21-26 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Haftası nedeniyle düzenlenen bir dizi etkinliklerden birisi de, öğretmenleri Gülay Torun ve Sibel Sancal eşliğinde hazırlanan Karadeniz Bakır İlkokulu üç/a sınıf öğrencilerinin, ağaç ve ormanlarımızın öneminin anlatıldığı tiyatro gösterisini deprem mağduru kardeşleri için sahnelediler.
Program sonunda konuşan Bölge Müdürü Doç. Dr. Mimar Sinan Özkaya “Depremden etkilenen misafirlerimize güzel vakit geçirmelerini sağlayan minik kardeşlerimize, öğretmenlerine, okul yönetimine ve bu ortamı sağlayan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze teşekkür ederim” dedi.
Okul Müdürü Cevdet Ünal’ın konuşmalarının ardından hazırlanan programda Orman Bölge Müdürlüğüne katılımlarından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER