Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

VEKİL KAYMAKAM İKİZDERE’DE GÖREVE BAŞLADI

VEKİL KAYMAKAM İKİZDERE’DE GÖREVE BAŞLADI KAYMAKAMLIĞA 10 GÜNDE 2.VEKİL MUSTAFA SALİH BAYRAM ATANDI İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-İkizdere Kaymakamı Hacı Kerim Meral’in son çıkan Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle ilçedeki görev süresi dolmadan Karaman-Ermenek ilçesine tayin olmasıyla boşalan İkizdere Kaymakamlığına asil atama olmayınca İçişleri Bakanının oluru ile 10 günde 2.kez Vekil kaymakam ataması yapıldı. Bir hafta kadar önce Vekil Kaymakam […]

VEKİL KAYMAKAM İKİZDERE’DE GÖREVE BAŞLADI
14 Eylül 2022 - 8:10 'de eklendi.

VEKİL KAYMAKAM İKİZDERE’DE GÖREVE BAŞLADI

KAYMAKAMLIĞA 10 GÜNDE 2.VEKİL MUSTAFA SALİH BAYRAM ATANDI

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-İkizdere Kaymakamı Hacı Kerim Meral’in son çıkan Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle ilçedeki görev süresi dolmadan Karaman-Ermenek ilçesine tayin olmasıyla boşalan İkizdere Kaymakamlığına asil atama olmayınca İçişleri Bakanının oluru ile 10 günde 2.kez Vekil kaymakam ataması yapıldı.

Bir hafta kadar önce Vekil Kaymakam olarak atanan Muhammet Furkan Bektaş bir haftalık görevi sonrası ilçeden ayrılarak yerine İçişleri Bakanının oluru ile Vekil Kaymakam olarak Mustafa Salih Bayram atandı. Kaymakam Vekili Mustafa Salih Bayram ilçeye gelerek görevine başladı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER