Rize’de yurt personellerine “Davranışsal Bağımlılıkla Mücadele” eğitimi düzenlendi

Rize İl Sağlık Müdürlüğünce Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurtlarındaki personellere yönelik “Bilişim Haftası” kapsamında “Davranışsal Bağımlılıkla Mücadele” eğitimi gerçekleştirildi. Rize İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetlerine bağlı Ruh Sağlığı..

Rize’de yurt personellerine “Davranışsal Bağımlılıkla Mücadele” eğitimi düzenlendi
Son Güncelleme: Bu Haber 137 views Whatsapp

Rize İl Sağlık Müdürlüğünce Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurtlarındaki personellere yönelik “Bilişim Haftası” kapsamında “Davranışsal Bağımlılıkla Mücadele” eğitimi gerçekleştirildi.

Rize İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetlerine bağlı Ruh Sağlığı Biriminde görevli uzman personellerce Bilişim Haftası kapsamında Yurtlar Kurumu (KYK) yurtlarındaki personellere ve öğrencilere yönelik teknolojinin güvenli ve bilinçli kullanılması ile ilgili farkındalık eğitimleri düzenlenmeye devam ediliyor.

Eğitim faaliyetlerinde çocukların teknoloji ile nasıl tanıştırılması gerektiği, dijital ortamların çocukların gelişim dönemlerine etkisi, internet dünyası riskleri, siber güvenlik, dijital ayak izi, güvenli internet hizmeti ve siber zorbalık başlıkları ile bilinçli ve güvenli internet kullanımı ve ebeveynlere yönelik öneriler ile ilgili bilgiler sunuldu.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş