Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

KAYMAKAM KIBRIS GAZİSİNİ UNUTMADI

KAYMAKAM KIBRIS GAZİSİNİ UNUTMADI İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-Çamlık köyünden Kıbrıs Gazisi Tahsin Taş’ı Çanakkale Zaferi ve Şehitler Gününde Kaymakam Mustafa Salih Bayram unutmadı. İkizdere Çamlık Köyünden Kıbrıs Gazisi Tahsin Taş(73)’ı Çanakkale Zaferinin 108.yılında ilçede yapılan anma programına davet eden Kaymakam Mustafa Salih Bayram’ ’ilçemizin Çamlık köyünden Kıbrıs Gazimiz Tahsin Taş amcamızı bugün programımızda ağırladık. Daha önce […]

KAYMAKAM KIBRIS GAZİSİNİ UNUTMADI
21 Mart 2023 - 16:01 'de eklendi.

KAYMAKAM KIBRIS GAZİSİNİ UNUTMADI

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-Çamlık köyünden Kıbrıs Gazisi Tahsin Taş’ı Çanakkale Zaferi ve Şehitler Gününde Kaymakam Mustafa Salih Bayram unutmadı.

İkizdere Çamlık Köyünden Kıbrıs Gazisi Tahsin Taş(73)’ı Çanakkale Zaferinin 108.yılında ilçede yapılan anma programına davet eden Kaymakam Mustafa Salih Bayram’ ’ilçemizin Çamlık köyünden Kıbrıs Gazimiz Tahsin Taş amcamızı bugün programımızda ağırladık. Daha önce 3- 4 defa kendisiyle görüşmüştüm. Gazilerimizden Allah razı olsun, onlara çok borcumuz var. Gazilerimize ne yapsak borcumuzu ödeyemeyiz. Yurdun Vatan olmasında Gazi ve Şehitlerimizin çok büyük emeği var. Şehitlerimize Allah’tan rahmet Gazilerimize sağlıklı uzun ömürler diliyorum’’ dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER