AŞINIZ İÇİN AİLE HEKİMİ İLE İLETİŞİM KURUN!

AŞINIZ İÇİN AİLE HEKİMİ İLE İLETİŞİM KURUN! İlimiz genelinde kovid-19 aşılama süreci aile hekimleri başta olmak üzere, Toplum Sağlığı Merkezileri ve Hastanelerimiz üzerinden olanca hızıyla devam etmektedir. Özellikle ilimiz ve..

AŞINIZ İÇİN AİLE HEKİMİ İLE İLETİŞİM KURUN!
Son Güncelleme: Bu Haber 523 views Whatsapp

AŞINIZ İÇİN AİLE HEKİMİ İLE İLETİŞİM KURUN!

İlimiz genelinde kovid-19 aşılama süreci aile hekimleri başta olmak üzere, Toplum Sağlığı Merkezileri ve Hastanelerimiz üzerinden olanca hızıyla devam etmektedir.

Özellikle ilimiz ve bölgemiz itibariyle riskin daha büyük olduğu bu süreçte elimizdeki en etkili koruyucu gücün aşı olduğu muhakkaktır.

Bu sebeple aşı hakkı tanımlanan ve son 6 ay içerisinde Kovid-19 hastalığına yakalanmayan tüm vatandaşlarımızın aşı olmasını şiddetle tavsiye ediyoruz. Hali hazırda 65 yaş üstü vatandaşlarımızın aşılama süreci devam ederken, bugün itibariyle de köy okullarındaki görevli öğretmelerimiz sürece dâhil edildi.

Aşılama aile hekimliklerinde veya devlet hastanelerinde randevu usulü ile yapılmaktadır. Bugüne değin aşı hakkı olduğu halde randevu alamama veya herhangi bir sebeple aşısını yaptıramamış olan ve yaptırmak isteyen vatandaşlarımızın bizzat aile hekimlerini aramaları durumunda randevu hususunda aile hekimlerince kendilerine yardımcı olunacaktır.

Aşı sürecinin başından bugüne değin görevini laikiyle ifade eden, kendilerine kayıtlı nüfusu bizzat arayarak veya onlardan gelen çağrılara cevap vererek en yüksek aşılama oranlarına ulaşan ve dolayısıyla kıymetli halkımıza ciddi anlamda faydalı olan aile hekimlerimize gösterdikleri başarıdan dolayı halkımız adına teşekkür ediyorum

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş