AK PARTİ; RİZE ŞEHİR BULUŞMALARI PROGRAMININ 2.CİSİ GERÇEKLEŞTİ

AK PARTİ; RİZE ŞEHİR BULUŞMALARI PROGRAMININ 2.CİSİ GERÇEKLEŞTİ AK Parti Rize İl Başkanlığı, “Şehir Buluşmaları” nın Rize’de 2.sini AK Parti Grup Başkanvekili Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül’ün katılımıyla gerçekleştirdi. Programlar kapsamında..

AK PARTİ; RİZE ŞEHİR BULUŞMALARI PROGRAMININ 2.CİSİ GERÇEKLEŞTİ
Son Güncelleme: Bu Haber 177 views Whatsapp

AK PARTİ; RİZE ŞEHİR BULUŞMALARI PROGRAMININ 2.CİSİ GERÇEKLEŞTİ

AK Parti Rize İl Başkanlığı, “Şehir Buluşmaları” nın Rize’de 2.sini AK Parti Grup Başkanvekili Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül’ün katılımıyla gerçekleştirdi. Programlar kapsamında ildeki basın mensuplarıyla bir araya gelindi. Rize Belediyesi, Valilik ve AK Parti Rize İl Başkanlığı ziyaret edildi. Rize Merkez Kentsel Dönüşüm Proje alanı, Sahil Rekreasyon alanı, Millet Bahçesi Proje alanı ziyaret edilerek, çalışmalar yerinde incelendi. İlin Sivil toplum temsilcileri ve kanaat önderleriyle bir araya gelindi. Çay Çarşısı ziyaret edildi. Rize Merkezde esnaf ziyaretleri gerçekleştirildi. AK Parti Rize İl Teşkilatında geçmişten günümüze görev yapan yöneticilerle bir araya gelindi. Belediyenin sahil rekreasyon alanında İl Gençlik Kolları Başkanı Arif Berber ve Yönetiminin organize ettiği açık hava sinema etkinliğine iştirak edildi.

Programlara AK Parti Grup Başkanvekili Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı, Rize Milletvekili Muhammed Avcı, İl Başkanı Hikmet Ayar, İl Koordinatör Milletvekili Adnan Günnar, Rize Milletvekili Av. Harun Mertoğlu,Merkez İlçe Başkanı Burak Ak, İl Belediye Başkanı Rahmi Metin,İl Genel Meclis Başkanı Sabit Karafazlı, İl Kadın Kolu Başkanı Sema Yağcıtekin, İl Gençlik Kolu Başkanı Arif Berber ve teşkilat mensupları eşlik etti.

Programın açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Hikmet Ayar “Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın il ziyaretleri ve açılışları devam ederken bir yandan da AK Parti teşkilatları olarak, yeni dönemle birlikte saha çalışmalarımıza hız vermiş durumdayız. Bu kapsamda yaz döneminde yoğun bir saha çalışması yapan il ve ilçe teşkilatları, Ağustos ayı ile birlikte, gelenekselleşen “Şehir Buluşmaları” çalışmamızın 2023 yılı ikinci dönemini startını vermiş bulunuyoruz. Her dönem saha çalışmalarıyla vatandaşımızın nabzını tutarak milletin sesine kulak veren Partimiz, bakanlarından milletvekillerine, il başkanlarından mahalle temsilcilerine kadar bütün kadrolarıyla 2023’ün yaz aylarında da sahada, vatandaşımızla iç içe .Bugün bu programlar kapsamında ortak paydamız Rize diyerek, bu paydada buluşmak için ilimize katkı sağlayan STK temsilerimizle bir araya geldik. Belediyemizin projelerini yerinde inceledik. Teşkilat mensuplarımızla ve vatandaşlarımızla hasbihalde bulunduk. AK Parti gücünü teşkilatlardan alan çok güçlü bir ailedir. Birlikte çok güzel işler yaptık. İlimize katma değer oluşturan projeleri kazandırdık. Geçmişten günümüze emek veren tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili Abdülhamit Gül yapılan programlarda “Bugün Rize’de çok güzel bir sinerji gördüm. Karadeniz’de eğitimden, ulaşıma, sağlığa, lojistiğe kadar çok stratejik çalışmalar yapılmış bu zamana kadar bu çalışmalarda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Tecrübeli çok güzel bir ekip var. Milletvekillerimiz, İl Başkanımız, Belediye Başkanımız çok güzel çalışmalar yapıyor. Şehrimizin öncelikleri ülkemizin öncelikleri siyasi önceliklerimizden daha kıymetlidir. Aynı memlekette yaşıyoruz, aynı havayı soluyoruz.Siyasilik, tarafgirlik seçim zamanı olur seçimden sonra memleketimizi daha iyi nasıl geliştiririz, şehrimizi nasıl büyütürüz hepimizin ortak gündemi bu olmalıdır. Dolayısıyla kucaklayan, tüm vatandaşlarımıza hizmet götürme aşkıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Önümüzde çok güçlü bir dönem var elbette sorunlar olabilir. Bunları hep birlikte aşacağız. Önümüzde yerel seçimlerden sonra da çok uzun bir dönem var. Hazırlıklarımızı yaparak ülkemizi Türkiye Yüzyılına en güzel şekilde hem ekonomik alanda hem siyasi alanda hem dış politikada hem demokrasi ve hukuk alanında daha da geliştireceğiz. Ülkemizin önü açık Cumhurbaşkanımızın önderliğinde inşallah memleketimizin şehrimizin sorunlarını hep birlikte çözeceğiz. Ben çok memnun oldum sizlerle bir araya gelmekten, hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyorum dedi. HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Şehir Buluşmaları Rize programı Belediyenin sahil rekreasyon alanında İl Gençlik Kolları Başkanı Arif Berber ve Yönetiminin organize ettiği açık hava sinema etkinliğine son buldu.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş