Gazete53

YÖRESEL ÜRİN ÇARŞISINDA ÇALIŞMA

İKİZDERE YÖRESEL PAZAR ÇALIŞMASINDA SONA DOĞRU İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE- İlçe merkezinde Belediye tarafından yapımına başlanan ‘Yöresel Pazar ve dinlenme alanı ’çalışması devam ediyor. Çalışmalar hakkında bir açıklamada bulunan İkizdere MHP li Belediye Başkanı Hakan Karagöz’’ Giriş kule ve kamelya araları peyzaj çalışmaları devam ediyor. Kamelya aralarına yöremizin geçim kaynaklarından olan “organik” çay ekimi yaparak yaz […]

YÖRESEL ÜRİN ÇARŞISINDA ÇALIŞMA
19 Şubat 2022 - 8:23 'de eklendi.

İKİZDERE YÖRESEL PAZAR ÇALIŞMASINDA SONA DOĞRU

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE- İlçe merkezinde Belediye tarafından yapımına başlanan ‘Yöresel Pazar ve dinlenme alanı ’çalışması devam ediyor.

Çalışmalar hakkında bir açıklamada bulunan İkizdere MHP li Belediye Başkanı Hakan Karagöz’’ Giriş kule ve kamelya araları peyzaj çalışmaları devam ediyor. Kamelya aralarına yöremizin geçim kaynaklarından olan “organik” çay ekimi yaparak yaz kış yeşil kalmasını sağlayacağız hem de ürettiğimiz çaylardan belediyemizin iç çay tüketimine katkı sağlayacağız. Bu çalışmada çay fidanlarımızı ve organik gübremizi tedarik etmemizde destek olan Çayeli ziraat odası Başkanı aynı zamanda MHP Çayeli İlçe Başkanı Ali Küçükislamoğlu başkanıma, İkizdere Belediyesi fen işleri ekibime ve sevgili dostum Hasan Kuy’ a teşekkür ederim’’dedi.

Yöresel Pazar çalışmasında yöresel ürünlerin satılıp tanıtımı yapılacak ahşap işyerlerinin Haziran ayına kadar tamamlanacağı ve hizmet vereceği açıklandı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER