Gazete53

YILLARDIR KAPALI YOL AÇILDI

YILLARDIR KAPALI YOL AÇILDI
69 views
13 Mayıs 2021 - 21:01

YILLARDIR KAPALI YOL AÇILDI

-KAYMAKAM ALPER BALCI GÜVENLİKTEN DOLAYI UZUN SÜREDİR KAPALI OLAN YOLU AÇTIRDI

İSMET KÖSOĞLU

DİYADİN-Diyadin ilçesinde güvensizlik dolayısıyla uzun süredir trafiğe ve yaya ulaşımına kapalı olan İnönü Caddesi Kaymakam ve Belediye Başkanı Alper Balcı’nın talimatlarıyla trafiğe açıldı. Güvenlik nedeniyle yıllardır kapalı olan İnönü Caddesinin açılması vatandaşı memnun etti.

Geçtiğimiz yıllarda güvenlik nedeniyle trafiğe kapatılan İnönü Caddesi üzerindeki yol, Kaymakam/Belediye Başkanı Alper Balcı’nın talimatıyla trafiğe açılarak vatandaşların hizmetine sunuldu. Kaymakam Alper Balcı, ’Diyadin İlçe Jandarma Komutanımız Yzb. Sinan Yıldız ile görüşmeler yaptık. Vatandaşlarımızın isteklerini de göz önüne alarak aldığımız kararla tekrardan yolun araç ve yaya trafiğine açılması kararını aldık.. Diyadin’ in artık huzur ve güven kentidir. Yıllardır kapalı olan yolumuzun artık gönül rahatlığı ile açtık tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun’ dedi.

Kapalı olan yolda barikatların kaldırılması ve düzenleme konusunda Diyadin İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Sinan Yıldız’ a teşekkür eden Kaymakam ‘ Diyadin hak ettiği güzelliklere kavuşacaktır’ dedi

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

hack forum warez webmaster forumu hack haber hack forum hack forum