YENİ GÖREVE GELEN RİZE MÜSİAD’DA GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

YENİ GÖREVE GELEN RİZE MÜSİAD’DA GÖREV DAĞILIMI YAPILDI Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Rize Şubesi’nin geçtiğimiz günlerde yapılan 14. Olağan Genel Kurul Toplantısı sonucunda Başkanlığa seçilen Taner Yelkenci, ilk..

YENİ GÖREVE GELEN RİZE MÜSİAD’DA GÖREV DAĞILIMI YAPILDI
Son Güncelleme: Bu Haber 414 views Whatsapp

YENİ GÖREVE GELEN RİZE MÜSİAD’DA GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Rize Şubesi’nin geçtiğimiz günlerde yapılan 14. Olağan Genel Kurul Toplantısı sonucunda Başkanlığa seçilen Taner Yelkenci, ilk toplantısında yönetim kurulu görev dağılımını gerçekleştirdi.

Haber: Bayram Ali Kavalcı

Başkan Yelkenci toplantı sonrası yapmış olduğu açıklamada, “Üyelerimden aldığım güç ve destekle, yönetim kurulu üyelerimle birlikte devralmış olduğumuz bu görevi daha ileri hedeflere doğru taşımaya, üretmeye, şehrimizin ve ülkemizin için çok çalışmamız gerektiği bilinciyle hareket edeceğiz. Kamu yararına çalışan statüde bir Sivil Toplum Kuruluşu olan MÜSİAD, vizyonu ve misyonu doğrultusunda bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonra da toplumun çıkarlarını gözeterek görüş, düşünce ve önerilerini kamuoyuna aktarma noktasında ki hassasiyetine devam edecektir” dedi.

Görev dağılımı şu şekilde belirledi: Taner YELKENCİ: Şube Başkanı, Şaban YILDIZ: Markalaşma, Eğitim, Mevzuat ve Pazarlamadan Sorumlu Şube Başkan Yardımcısı, Temel Y. HACIÖMEROĞLU: Yerel Yapılandırmadan Sorumlu Şube Başkan Yardımcısı, Harun ŞİMŞEK: Global Sahadan Sorumlu Şube Başkan Yardımcısı, Mustafa SEVİNDİK: Projelendirme ve İş Geliştirmeden Sorumlu Şube Başkan Yardımcısı, Tuncay KILIÇ: Yöneyim Kurulu Üyesi – Bütçe ve Mali İşler Komite Başkanı, Fatih Semih KIZILTAN: Yönetim Kurulu Üyesi – Yeni Turizm Kaynakları ve Yatırımları Komitesi Başkanı, İbrahim TAŞKIN: Yönetim Kurulu Üyesi – Yurt İçi Yapı Geliştirme ve Projelendirme Komitesi Başkanı, Aziz YAZICILAR: Yönetim Kurulu Üyesi – Metal Sanayinde Dönüşüm Komitesi Başkanı, Enes KARAVİN: Yönetim Kurulu Üyesi – Genç MÜSİAD Başkanı oldu.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş