Yeni başhekimden ilk mesaj

Yeni başhekimden ilk mesaj Rize Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atanan Dr. Öğr. Üyesi Şaban Murat ergene bugün görevine başladı. Ergene “bu görevi Mevla nasip ettiği sürece layıkıyla yerine getirmeye çalışacağız”..

Yeni başhekimden ilk mesaj
Son Güncelleme: Bu Haber 208 views Whatsapp

Yeni başhekimden ilk mesaj
Rize Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atanan Dr. Öğr. Üyesi Şaban Murat ergene bugün görevine başladı. Ergene “bu görevi Mevla nasip ettiği sürece layıkıyla yerine getirmeye çalışacağız” dedi.
Doç. Dr. Özcan Yavaşi’nin Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimliğine atanması ile boşalan Rize Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atanan Dr. Öğr. Üyesi. Şaban Murat Ergene görevine başladı. Bugün görevi devralan Ergene “Bereketli üç ayların ikincisi olan Şaban ayının ilk günlerinde Rize Devlet Hastanesi’ne başhekim olarak atanmış bulunmaktayım. “İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.” Nebevî düsturundan hareketle bu görevi Mevla nasip ettiği sürece layıkıyla yerine getirmeye çalışacağız. Atanmamı layık gören İl Sağlık Müdürlüğü ve Sağlık Bakanlığına, değerli büyüklerime, vesile olan tüm halkımıza, desteklerini esirgemeyen Rektör hocamıza, kıymetli dost, arkadaş ve meslektaşlarıma, dualarıyla her zaman yanımda olan gönüldaşlarıma, hemşehrilerime ve her daim katkılarını gördüğüm değerli aileme gönülden teşekkür ederim” dedi.
Rize Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atanan Dr. Öğr. Üyesi Şaban Murat ergene bugün görevine başladı. Ergene “bu görevi Mevla nasip ettiği sürece layıkıyla yerine getirmeye çalışacağız” dedi.
Doç. Dr. Özcan Yavaşi’nin Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimliğine atanması ile boşalan Rize Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atanan Dr. Öğr. Üyesi. Şaban Murat Ergene görevine başladı. Bugün görevi devralan Ergene “Bereketli üç ayların ikincisi olan Şaban ayının ilk günlerinde Rize Devlet Hastanesi’ne başhekim olarak atanmış bulunmaktayım. “İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.” Nebevî düsturundan hareketle bu görevi Mevla nasip ettiği sürece layıkıyla yerine getirmeye çalışacağız. Atanmamı layık gören İl Sağlık Müdürlüğü ve Sağlık Bakanlığına, değerli büyüklerime, vesile olan tüm halkımıza, desteklerini esirgemeyen Rektör hocamıza, kıymetli dost, arkadaş ve meslektaşlarıma, dualarıyla her zaman yanımda olan gönüldaşlarıma, hemşerilerime ve her daim katkılarını gördüğüm değerli aileme gönülden teşekkür ederim” dedi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş