Gazete53

Yaz Gençlik Kampları Sona Erdi

Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından her yıl düzenlenen “Yaz Gençlik Kampları” okulların açılması ile birlikte sona erdi. Gençlerin serbest zamanlarını kültürel, sportif ve sosyal faaliyetlerle değerlendirmeleri amacıyla düzenlenen Yaz Gençlik Kampları kapsamında Rize Fındıklı Gençlik Kampı 12 dönem halinde 14- 26 yaş 477 bayan öğrenci ve 442 erkek öğrenci ağırladı. Doğa kampı adı altında düzenlenen […]

Yaz Gençlik Kampları Sona Erdi
08 Ekim 2021 - 16:39 'de eklendi.

Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından her yıl düzenlenen “Yaz Gençlik Kampları” okulların açılması ile birlikte sona erdi.

Gençlerin serbest zamanlarını kültürel, sportif ve sosyal faaliyetlerle değerlendirmeleri amacıyla düzenlenen Yaz Gençlik Kampları kapsamında Rize Fındıklı Gençlik Kampı 12 dönem halinde 14- 26 yaş 477 bayan öğrenci ve 442 erkek öğrenci ağırladı.

Doğa kampı adı altında düzenlenen etkinliklere katılan gençlerin ulaşımı, konaklama ve yemek ihtiyaçları her yıl olduğu gibi Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca karşılandı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Gürhan Yıldız, Gençlik kamplarında temel odak noktanın gençlere hizmet olduğunu vurgulayarak, “Gençlik kamplarında gençlerimizin birbirleriyle el ele verdiklerini ve ömür boyu kopmayacak şekilde gönül bağı ile birbirlerine bağlandıklarını görüyoruz.  2021 yılında Rize‘de deniz ve doğa kamplarımızla gençlerimize hizmet verdik. Yeşili ve mavisi ile bir doğa harikası olan Rize’nin tarihi zenginliği ve doğası ile buluşan gençlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyduk “ dedi.

12 dönem Yaz Gençlik Kampı Boyunca Rize ilimizde 919 öğrenci ağırlandı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER