YATAN, YATAĞA BAĞIMLI OLAN HASTALARA OY KULLANMA İMKÂNI

YATAN, YATAĞA BAĞIMLI OLAN HASTALARA OY KULLANMA İMKÂNI       31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde, yatağa bağımlı olup seçmen sandığına gidemeyecek durumda olan vatandaşların seyyar..

YATAN, YATAĞA BAĞIMLI OLAN HASTALARA OY KULLANMA İMKÂNI
Son Güncelleme: Bu Haber 186 views Whatsapp

YATAN, YATAĞA BAĞIMLI OLAN HASTALARA OY KULLANMA İMKÂNI

 

 

 

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde, yatağa bağımlı olup seçmen sandığına gidemeyecek durumda olan vatandaşların seyyar sandıkta oy kullanabilmeleri için 17 Ocak 2024 tarihine kadar ilçe seçim kurulu başkanlığı veya ilçe seçim kurulu başkanlığına gönderilmek üzere muhtarlık tarafından başvuruları alınmıştı.

 

İl Sağlık Müdürlüğümüzce, seyyar sandık başvurusu yapamamış yatağa bağımlı olan veya başvuru tarihinden sonra yatağa bağımlı hale gelen vatandaşlarımız, ayrıca hastanede yatmakta olan hastalarımızın talepte bulunmaları halinde hekim onayı alındıktan sonra hasta nakil araçları ve ambulanslarla oy verecekleri merkeze götürülüp oy kullanmalarını müteakiben geri getirilmeleri sağlanacaktır.

 

Rize İl Sağlık Müdürlüğü Evde Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Merkezi, 31 Mart günü oy kullanma saatleri süresince açık bulunacak olup seçimlerde oy kullanacak yatağa bağımlı hastalarımız oy kullanacağı yere ulaşım için destek talep ederlerse 112 Acil Çağrı Merkezimizi veya Evde Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Merkezimizi arayıp destek alabilirler.

 

Evde Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Merkezi iletişim numaraları:

0464 212 20 24

0464 212 20 27

0464 210 00 90

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş