VEKALETEN YÜRÜTÜLEN ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE ORHAN SEZGİN ATANDI

İKİZDERE İLÇE MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE ATAMA VEKALETEN YÜRÜTÜLEN ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE ORHAN SEZGİN ATANDI İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-Bir süredir vekaleten yürütülen İlçe Şube Müdürlüğüne Orhan Sezgin atandı. İlçeye gelerek görevine başlayan..

VEKALETEN YÜRÜTÜLEN ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE ORHAN SEZGİN ATANDI
Son Güncelleme: Bu Haber 141 views Whatsapp

İKİZDERE İLÇE MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE ATAMA

VEKALETEN YÜRÜTÜLEN ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE ORHAN SEZGİN ATANDI

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-Bir süredir vekaleten yürütülen İlçe Şube Müdürlüğüne Orhan Sezgin atandı. İlçeye gelerek görevine başlayan Orhan Sezgin KTÜ Fatih Eğitim Enstitüsü mezunu Biyoloji öğretmeni.

Aslen Trabzon-Çaykaralı olan Orhan Sezgin Biyoloji öğretmeni olarak görev yaparken Şube Müdürlüğü için açılan sınavı kazanarak İkizdere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak göreve başladı. Orhan Sezgin 08.11.1987 tarihinde Van ili Özalp ilçesinde doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Van´da tamamladı. Lisans eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Biyoloji Öğretmenliği programında 2009 yılında mezun oldu. Aynı yıl Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Tıbbi Biyoloji Anabilim Dalı´nda başladığı yüksek lisans eğitimini 2011 yılında tamamladı. Yüksek lisans tez çalışmalarının bir bölümünü gerçekleştirmek üzere, ERASMUS programı kapsamında, Almanya Fritz Lipmann Enstitüsü Moleküler Biyoloji Bölümü´nde araştırmacı olarak bulundu. KTÜ Sağlık Bilimleri Enstitüsü Tıbbi Biyoloji Anabilim Dalı´nda 2010-2014 yılları arasında Araştırma Görevlisi olarak görev yaptı. 2014 yılında atandığı Millî Eğitim Bakanlığı bünyesinde, Van ve Trabzon illerindeki farklı okullarda Biyoloji Öğretmeni olarak görev yaptı.

2014 yılında atandığı Millî Eğitim Bakanlığı bünyesinde, Van ve Trabzon illerindeki farklı okullarda Biyoloji Öğretmeni olarak görev yaptı. Milli Eğitim Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı sonucunda atandığı İkizdere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nde Şube Müdürü olarak göreve başladı. İyi derecede İngilizce bilen Orhan Sezgin, evli ve 2 çocuk babasıdır.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş