VARDA İÇMESUYU BAKIM, ONARIM VE İŞLETME BİRLİĞİ’NİN GENEL KURULU YAPILDI

VARDA İÇMESUYU BAKIM, ONARIM VE İŞLETME BİRLİĞİ’NİN GENEL KURULU YAPILDI Rize İl Özel İdaresi bünyesindeki Varda İçmesuyu Bakım, Onarım ve İşletme Birliğinin yapılan 2024 yılı birinci Olağan Genel Kurul Toplantısında..

VARDA İÇMESUYU BAKIM, ONARIM VE İŞLETME BİRLİĞİ’NİN GENEL KURULU YAPILDI
Son Güncelleme: Bu Haber 85 views Whatsapp
VARDA İÇMESUYU BAKIM, ONARIM VE İŞLETME BİRLİĞİ’NİN GENEL KURULU YAPILDI
Rize İl Özel İdaresi bünyesindeki Varda İçmesuyu Bakım, Onarım ve İşletme Birliğinin yapılan 2024 yılı birinci Olağan Genel Kurul Toplantısında Birlik Başkanlığına tekrardan İyidere İl Genel Meclisi Üyesi Sabit Karafazlı seçildi.
HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI
Türkiye Genelinde, 31 Mart 2024 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Seçimleri sonrasında yenilenen Varda Birlik Meclisinin ilk toplantısı temayüller gereği en yaşlı üye olan İkizdere İl Genel Meclisi Üyesi Ahmet Aksu başkanlığında yapıldı.
Rize İl Genel Meclisi Toplantı Salonunda yapılan genel kurula Derepazarı Belediye Başkanı Şaban Kalça, Kalkandere Belediye Başkanı Mehmet Yılmaz, Kendirli Belediye Başkanı Alaettin Serdar, İl Özel İdaresi Su ve Kanal Hizmetleri Müdürü ve aynı zamanda Varda Birlik Müdürü olan Erhan Terzi ile Birlik Üyesi olan İl Genel Meclisi Üyeleri ile Köy Muhtarları katıldı.
Rize’den İyidere, Derepazarı, Kalkandere, Kendirli Belediyeleri ve 39 köy ile Trabzon Büyükşehir Belediyesine bağlı 3 mahalleye hitap eden Varda İçmesuyu Birliği’nin seçimden sonraki ilk olağan genel kurulu olması nedeniyle bir sonraki mahalli idareler seçimlerine kadar görev yapmak üzere başkan ve ilgili kurul seçimleri yapıldı.https://gazete53.com/varda-icmesuyu-b…l-kurulu-yapildi/
Yapılan seçimler sonucunda Birlik Başkanlığına İyidere İl Genel Meclisi Üyesi Sabit Karafazlı seçilirken, Katip Üyeliklere Murat Köse ile Hakan Demirel; Birlik Encümenliğine Derepazarı Belediye Başkanı Şaban Kalça, Kendirli Belediye Başkanı Alaettin Serdar, İl Genel Meclisi Üyeleri Reşit Hapeloğlu, Ahmet Aksu ve Hasan İbar ile Yılmaz Çelik seçildi. Birliğin Plan ve Bütçe Komisyonu ise Yücel Yavuz, Oral Fazlıoğlu ve Salih Çelik isimlerinden oluştu.
Seçimlerin ardından konuşma yapan Başkan Sabit Karafazlı yaptığı konuşmada “Birlik olarak yaptığımız çalışmalar sonucunda üyemiz olan belediye ve köylerimizde ana şebeke çalışmalarını geride bıraktığımız dönem içerisinde tamamlamış bulunmaktayız. Önümüzdeki dönem ise köy ve mahalle içi şebekelerimizi de tamamlayıp, varda birliğimize üye olan belediye ve köylerimizin su sorununu tamamen ortadan kaldırmayı hedeflemekteyiz. Bu hedef doğrultusunda çalışmalarımızı birlikte yürüteceğimiz yeni birlik üyelerimiz ile kurullarımızda göreve seçilen arkadaşlarımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum.” dedi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş