Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

VALİ İDRİS AKBIYIK’’ HAKKÂRİ DEĞİŞİYOR, HAKKÂRİ GELİŞİYOR’

VALİ İDRİS AKBIYIK’’ HAKKÂRİ DEĞİŞİYOR, HAKKÂRİ GELİŞİYOR’’ İSMET KÖSOĞLU Rize’de görev yapmış başarılı bürokratlardan olan bugünkü Hakkâri Vali ve Belediye Başkanı İdris Akbıyık insan odaklı çalışmaları ile dikkat çekiyor. Hakkâri’de İl genelinde başlatmış olduğu ‘Bir Kitap Bir İnsan’ kampanyası kapsamında çocuklara kitap hediye ederek her türlü ihtiyaçları konusunda destek olma sözü veren Vali İdris Akbıyık’ […]

VALİ İDRİS AKBIYIK’’ HAKKÂRİ DEĞİŞİYOR, HAKKÂRİ GELİŞİYOR’
23 Eylül 2022 - 8:56 'de eklendi.

VALİ İDRİS AKBIYIK’’ HAKKÂRİ DEĞİŞİYOR, HAKKÂRİ GELİŞİYOR’’

İSMET KÖSOĞLU

Rize’de görev yapmış başarılı bürokratlardan olan bugünkü Hakkâri Vali ve Belediye Başkanı İdris Akbıyık insan odaklı çalışmaları ile dikkat çekiyor.

Hakkâri’de İl genelinde başlatmış olduğu ‘Bir Kitap Bir İnsan’ kampanyası kapsamında çocuklara kitap hediye ederek her türlü ihtiyaçları konusunda destek olma sözü veren Vali İdris Akbıyık’ ’ Gençlik ve Spor Bakanlığı destekleriyle Yüksekova İlçemizin Büyükçiftlik Beldesi’nde yapılan Kapalı Spor Salonu ve Halı Saha projelerinin açılış törenlerine katıldık. Yüksekova İlçemizde açılışa hazırlanan Hilton Otelinde incelemelerde bulunduk. Bu tesisler Hakkâri’mize hareket getirecek.

Yüksekova’ya Hilton Otel

Yüksekova ilçesinde yapımı devam eden Double Tree By Hilton otelinde incelemelerde bulunduk. Hakkâri’de dağ ve doğa turizmi, kış mevsiminde kayak konusunda önemli aşamalardan geçtik. Güzel çalışmalar yaptık. Kış için kayak severlerin aklına Hakkâri’de yer alıyor artık. Yüksekova’daki turizm oteli yetkililerinden otelin kısa sürede hizmete gireceği sözününüm aldım.

Hakkâri Belediyesi tarafından yapımı devam eden ve içerisinde 32 işyerinin bulunacağı tarihi taş görünümlü ‘Belediye Hanı’ inşaatında son aşamadayız. Yürütülen çalışmalardan memnunuz. Bu kış kayakta yerli ve yabancı çok kayak severi Hakkâri’de bekliyoruz’’ dedi

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER