Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

VALİ GECEYİ ASKERİNİN YANINDA DAĞDA GEÇİRİYOR

VALİ GECEYİ ASKERİNİN YANINDA DAĞDA GEÇİRİYOR İSMET KÖSOĞLU HAKKÂRİ-Rize’de görev yapmış önemli bürokratlardan olan Hakkâri Valisi İdris Akbıyık gece gündüz çalışmalarıyla herkesin güvenini kazanıyor. Vali ve Belediye Başkan İdris Akbıyık görevde bulunduğu her yerde makamında oturmayan Vali olarak isim yaptı. Hakkâri’de hem Vali hem Belediye Başkanı olarak hemen her saatte halkın içinde olan Vali Akbıyık […]

VALİ GECEYİ ASKERİNİN YANINDA DAĞDA GEÇİRİYOR
14 Ocak 2023 - 8:17 'de eklendi.

VALİ GECEYİ ASKERİNİN YANINDA DAĞDA GEÇİRİYOR

İSMET KÖSOĞLU

HAKKÂRİ-Rize’de görev yapmış önemli bürokratlardan olan Hakkâri Valisi İdris Akbıyık gece gündüz çalışmalarıyla herkesin güvenini kazanıyor.

Vali ve Belediye Başkan İdris Akbıyık görevde bulunduğu her yerde makamında oturmayan Vali olarak isim yaptı. Hakkâri’de hem Vali hem Belediye Başkanı olarak hemen her saatte halkın içinde olan Vali Akbıyık birçok gece dağdaki üs bölgelerinde görev yapan Mehmetçik’in yanında onlara moral veriyor. Yeni yılda Hakkâri Mahya Tepe Üs Bölgesinde görev yapan kahraman güvenlik güçlerimizle birlikte girdi. Vali İdris Akbıyık burada telefonla ile görüştüğü İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ‘’kahraman asker, polis ve güvenlik korucularımızın yeni yılını tebrik etti, görevlerinde başarı ve kolaylıklar diledi’’.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER