Üniversite öğrencileri “Gençlik ve Sosyal Medya” söyleşisinde buluşuyor

Üniversite öğrencileri “Gençlik ve Sosyal Medya” söyleşisinde buluşuyor Rize İl Sağlık Müdürlüğü ve Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi koordinasyonuyla “Gençlik ve Sosyal Medya” konulu söyleşi düzenlenecektir. Rize İl Sağlık Müdürlüğüne..

Üniversite öğrencileri “Gençlik ve Sosyal Medya” söyleşisinde buluşuyor
Son Güncelleme: Bu Haber 247 views Whatsapp

Üniversite öğrencileri “Gençlik ve Sosyal Medya” söyleşisinde buluşuyor

Rize İl Sağlık Müdürlüğü ve Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi koordinasyonuyla “Gençlik ve Sosyal Medya” konulu söyleşi düzenlenecektir.

Rize İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Ruh Sağlığı Birimi ve Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi işbirliği içerisinde “Gençlik ve Sosyal Medya” konulu söyleyişi 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü Saat 15:00’de Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversite Eğitim Fakültesi Konferans Salonu (Çayeli Yerleşkesinde) gerçekleştirilecek.

Üniversite gençliğinin üretim odaklı sosyal medya kullanımı ve farkındalığının oluşturulması amacıyla gerçekleştirilecek olan söyleşide “Sosyal medyayı nasıl kullanıyoruz, Sosyal medya ne kadar gerçek, ne kadar sanal?” konuları tartışılıp çözüm önerileri ele alınacaktır.

“Ne Kadar Gerçek, Ne Kadar Sanal” sloganıyla düzenlenecek olan söyleşi etkinliğine konuşmacı olarak katılacak olan Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Yasin Yıldız, sosyal medyanın nasıl bilinçli olarak kullanılması gerektiğini, gençlerin sosyal medyayı işlevsel kullanımının desteklenmesi ve sanal mecraların ruh sağlığı üzerine etkileri konularını üniversite öğrencileri ile tartışacaktır.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş