BU HAFTA ALTI PUAN U-14 VE U-15 FUTBOL TAKIMLARINDAN ÇİFTE GALİBİYET Mehmet Cengiz tesislerinde oynanan iki müsabakada altı puanı alan taraf ÇAYKUR Rizespor futbol takımlarıydı. Pazar günü Mehmet Cengiz tesissilerinde..
BU HAFTA ALTI PUAN
U-14 VE U-15 FUTBOL TAKIMLARINDAN ÇİFTE GALİBİYET
Mehmet Cengiz tesislerinde oynanan iki müsabakada altı puanı alan taraf ÇAYKUR Rizespor futbol takımlarıydı.
Pazar günü Mehmet Cengiz tesissilerinde 3. Nolu futbol sahasında oynanan futbol müsabakasında Çaykur Rizespor U-15 futbol takımı konuk ettiği Bitexsen Giresun futbol takımını 2-0 mağlup ederek üç puanı alan takım oldu.
Yine aynı sahada oynanan U-14 Futbol takımı Bitexsen Giresun takımına 1-0 mağlup olmasına rağmen attığın iki gol ile sahadan 2-1 galip ayrıldı. Bu hafta Rize’de kendi sahasında oynanan iki maçta toplamda dört gol atan çay kur Rizespor u-14 ve u-15 takımı kalesinde tek gol görmüş oldular.
HABER: NECATİ DİLİ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.