Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

TÜRKİYEDE YAPILAN İLK HELİKOPTERLİ ÇALIŞMAYI YERİNDE GÖRDÜM.

TÜRKİYEDE YAPILAN İLK ÇALIŞMAYI YERİNDE GÖRDÜM. Helikopterli gözleme Türkiye’de yapılan ilk çalışma oluyor. Türkiye’de yapılan ilk çalışmayı yerinde gördüm.  Bugün torunumla karnesini aldıktan sonra 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi  meydanını gezerek helikopteri yerinde gösterdim. Dede bu nedir dedi? Bende ona ne olduğunu kısaca anlattım. Binelim dedi Bende Şimdi bakım halinde buralar bittikten sonra Hizmete açıldığı […]

TÜRKİYEDE YAPILAN İLK HELİKOPTERLİ ÇALIŞMAYI YERİNDE GÖRDÜM.
20 Ocak 2023 - 10:05 'de eklendi.

TÜRKİYEDE YAPILAN İLK ÇALIŞMAYI YERİNDE GÖRDÜM.

Helikopterli gözleme Türkiye’de yapılan ilk çalışma oluyor.

Türkiye’de yapılan ilk çalışmayı yerinde gördüm.  Bugün torunumla karnesini aldıktan sonra 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi  meydanını gezerek helikopteri yerinde gösterdim. Dede bu nedir dedi? Bende ona ne olduğunu kısaca anlattım. Binelim dedi Bende Şimdi bakım halinde buralar bittikten sonra Hizmete açıldığı gün torunlarımla birlikte bir şehir içi serüveni yaparız dedim.

Bir iki resim aldıktan sonra etraflıda bir kolaçan ettik. Yerinde bir karar almış Rize Belediye başkanı Rahmi Metin Orası hizmete açıldıktan sonra yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrayacak düşüncesindeyim.

Yukarıdan baktıkça Rize daha da güzel göründüğünü gördüm.

Orada görev yapanların ilgi alakalarına şahit oldum. Orada çalışma aşamasında olan görevliler ede teşekkürlerimi sunarım.

HABER: NECATİ DİLİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER