https://gazete53.com/turk-tiyatrosuna…-nasitmi-geliyor/ Gecen günlerde Rize Kahraman Kültür merkezinde sahnelenen (Entirakalı dolap komedyası ) Tiyatrosu İzleyenleri adeta büyüledi Tiyatro salonunu dolu olması ilginin ne kadar çok olduğunu gösterdi. Entrirakalı dolap komedyası Oyuncuları..
https://gazete53.com/turk-tiyatrosuna…-nasitmi-geliyor/ Gecen günlerde Rize Kahraman Kültür merkezinde sahnelenen (Entirakalı dolap komedyası ) Tiyatrosu İzleyenleri adeta büyüledi Tiyatro salonunu dolu olması ilginin ne kadar çok olduğunu gösterdi. Entrirakalı dolap komedyası Oyuncuları fevkalade oyun sergilerken ilk kez sahnede boy gösteren küçük oyuncumuz Başrol oyunculardan Caner Çelik’in kızı olan Elif Duru Çelik gelecek için ümit vadeden bir oyun sergiledi izleyicilerden büyük alkış alan Duru rolünü iyi yaptığının belgesi oluyor. Ayrıca izleyicilerden gelen olumlu mesajlarda ” Geleceğin Adile Naşiti görür gibiyiz” diyenler çoğunluktaydı. İlk Tiyatro gösterisinde sahne alan küçük kızımız sahnenin tozlarını çok daha yutar düşüncesindeyim Babasının kolundan tutarak sahnenin yolunu almış oldu. YOLUN AÇIK OLSUN KÜÇÜK KIZIM
ÇANER ÇELİK: Yaklaşık 2,5 ay süren provaların sonunda oyunumuzu güzel bir şekilde sahneye koyduk. yönetmenim ve ustam @hakanzerdeci abime, önce öğrencim sonra rol arkadaşım olan @oktaykara__ kardeşime, sahne günü elinde tatlısıyla gelip bizi kırmayan ve sahneyi paylaşan @burak_ibrahim kardeşime ve son olarak @gsb_rizegm müdürü Yasin Çakmakçı bey nezdinde tüm kurum çalışanlarına ayrıca oyun günü bizleri yalnız bırakmayan tüm tiyatro severlere teşekkür ederim. Özel bir teşekkür de canım eşim @dygdili hanımefendiye. Tüm bu süreçte yanımda olan ve desteğini hiç esirgemeyen sevgili eşime çok teşekkür ederim. Canım kızımın ilk sahne deneyimini beraber yaşamak da ayrı bir heyecanmış dedi.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.