TÜRK EĞİTİM SEN RİZE ŞUBE BAŞKANI MURAT KÖSEOĞLU’’ TÜRK-EĞİTİM SEN 30 YILLIK ÇINARDIR’’

TÜRK EĞİTİM SEN RİZE ŞUBE BAŞKANI MURAT KÖSEOĞLU’’ TÜRK-EĞİTİM SEN 30 YILLIK ÇINARDIR’’ İSMET KÖSOĞLU RİZE-Türk Eğitim Sendikasının 30 yıllık bir çınar olduğunu söyleyen RİZE Şube Başkanı Murat Köseoğlu’’ Türk..

TÜRK EĞİTİM SEN RİZE ŞUBE BAŞKANI MURAT KÖSEOĞLU’’ TÜRK-EĞİTİM SEN 30 YILLIK ÇINARDIR’’
Son Güncelleme: Bu Haber 234 views Whatsapp

TÜRK EĞİTİM SEN RİZE ŞUBE BAŞKANI MURAT KÖSEOĞLU’’ TÜRK-EĞİTİM SEN 30 YILLIK ÇINARDIR’’

İSMET KÖSOĞLU

RİZE-Türk Eğitim Sendikasının 30 yıllık bir çınar olduğunu söyleyen RİZE Şube Başkanı Murat Köseoğlu’’ Türk Eğitim Sen olarak Türk düşmanlarıyla plan yapıp sonra Türk’ün zaferini görünce ayağına kapanılan Başbuğ ATATÜRK’ ün emanetçileriyiz’’ dedi.

Rize Şube Başkanı Murat Köseoğlu Türk Eğitim Sendikasının 30 yıllık şerefli mazisi olduğunu hatırlatarak yaptığı açıklamasında şunları söyledi’’ Türk Eğitim Sen’in 30 yıllık bir ÇINAR olduğunu, 2005’ten bu yana en büyük çabayı harcamış bir sendikayı hiç bir şey yapmıyorsunuz diye suçlamak bizden önce Allah’ın gücüne gider. Bu ülke ve kamu çalışanları ne zaman dara düşse en önde mücadele etmek için atılan insanları bu gün hiç bir şey yapmamakla suçlamak yazıktır, günahtır. Şu anda bunları yazarken bile hepimiz için çaba sarf eden genel merkez yöneticilerimizi ve Genel Başkanımız Talip Geylan ile EBS ile aynı kefeye koymak kul hakkıdır, vebaldir. Düne dair konuşulacaksa biz konuşuruz ve herkes susar. Kimi utancından, kimi korkusundan, kimi de haklılığımıza olan saygısından susar. Bir gecede on binlerce yöneticisi görevden alınmış bir sendikayı, açılım ve diyalog işlerinin moda olduğu dönemde canını ortaya koyarak ülkesini ve ülküsünü ezdirmemek için ezilen sendika yöneticilerini ve son 5 yıldır uygulanan yönetici yazılı sınavlarının sebebi olan Türk Eğitim-Sen’i suçlamak ayıptır. Hepimiz de biliyoruz ki sorun bu gün sınavdır, yarın başka bir konudur ama mutlaka bir bahane bulunacaktı. Kendi burada aklı başka yerde olanlar, ekmeğiyle sınandığı da aman bizi kurtarın diyenler, elbette bir sebep bulup yine bize saldıracaktı. Bizim üzüldüklerimiz bunlar değildir. Bizi üzen; yıllarca genel başkanlık yapıp, şube başkanlığı ya da yönetim kurulu üyeliği yapıp, delegelik ve temsilcilik yapıp da bu etiketleri kaybedince yılanlaşanların ve yeminli Devlet düşmanlarının oluşturduğu atmosferin etkisiyle giden gerçek üyelerimizdir. Bir kez daha hatırlatalım; biz tesadüfen kurulmuş ya da menfaat için kurulmuş bir sendika değiliz. Biz dün Anadolu ve Rumeli Müdafai Hukuk Cemiyeti neyse oyuz.

Şahsi hırsları için Türk düşmanlarıyla plan yapıp sonra Türk’ün zaferini görünce ayağına kapanılan Başbuğ ATATÜRK’ün emanetçileriyiz. Yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz diyen Türkçülerin yol arkadaşlarıyız. Dün nefsine bu gün öfkesine uymayanlarız. Elbette her dönem birileri bizi anlamayacak elbette her dönem fedakârca ülkemiz ve memurumuz için çırpınacağız. Ama herkes bilsin ki Türk Eğitim-Sen sonsuza kadar adının başında yazan isim için yaşayacak ve inşallah O’nun için de can verecektir. Allah Türk’ü korusun. Türk düşmanlarına fırsat vermesin’ ’dedi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş