TFSKD TARİHİNDE İLK DEFA KADIN ÜYEMİZ YILDIZ SARIOĞLU SAKARYA ŞUBE BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ.
TFSKD TARİHİNDE İLK DEFA KADIN ÜYEMİZ YILDIZ SARIOĞLU SAKARYA ŞUBE BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ. Genel Merkezi 2000 yılında kurulan ve 24 yıllık süre sonra tarihinde ilk defa kadın üyemiz, TFSKD Sakarya Şubemizin..
TFSKD TARİHİNDE İLK DEFA KADIN ÜYEMİZ YILDIZ SARIOĞLU SAKARYA ŞUBE BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ.
Genel Merkezi 2000 yılında kurulan ve 24 yıllık süre sonra tarihinde ilk defa kadın üyemiz, TFSKD Sakarya Şubemizin 1 Mayıs 2024 tarihinde yapılan Genel Kurulda, mevcut başkan Mahmut GÜZEL’in aday olmadığı ve tek liste ile girilen seçimde, Genel Kurulun güvenine layık görülerek Yıldız SARIOĞLU TFSKD Sakarya Şube Başkanlığına seçilmiştir.
Genel Merkez yönetim kurulumuzunda futbol müsabakalarında daha fazla kadın Saha Komiseri görevlendirmesi yönündeki prensipleri doğrultusunda, bu kez bir kadın üyemizin Başkanlık görevine gelmesini takdir ve tebrik ederiz. Göreve gelen Başkan Yıldız SARIOĞLU’nu ve yönetim kuruluna başarılar dileriz.
TFSKD Sakarya Şube Başkanı olarak 4 dönem görev yapan Mahmut GÜZEL başkana ve yönetim kuruluna futbola ve Derneğimize hizmetleri nedeniyle teşekkür ederiz.
TFSKD YÖNETİM KURULU