Gazete53

TFSKD Genel Başkanlığından Ahmet Çalık için başsağlığı mesajı

İttifak Holding Konyaspor futbolcusu aynı zamanda milli futbolcu Ahmet Çalık, geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Spor camiasından üst üste başsağlığı mesajları gelmeye devam ediyor. TFSKD Genel Başkanlığı resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “İttifak Holding Konyaspor’un ve Milli Takımımızın futbolcusu Ahmet Çalık’ın Ankara-Niğde kara yolunda elim bir trafik kazası sonucu hayatın kaybetmesini derin bir üzüntüyle […]

TFSKD Genel Başkanlığından Ahmet Çalık için başsağlığı mesajı
11 Ocak 2022 - 14:39 'de eklendi.

İttifak Holding Konyaspor futbolcusu aynı zamanda milli futbolcu Ahmet Çalık, geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Spor camiasından üst üste başsağlığı mesajları gelmeye devam ediyor.

TFSKD Genel Başkanlığı resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “İttifak Holding Konyaspor’un ve Milli Takımımızın futbolcusu Ahmet Çalık’ın Ankara-Niğde kara yolunda elim bir trafik kazası sonucu hayatın kaybetmesini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Milli Futbolcumuz, Merhum Ahmet Çalık’a Allah’tan rahmet, başta ailesi olmak üzere yakınlarına, İttifak Holding Konyaspor Kulübümüze, taraftarlarına, Türk futbol camiasına başsağlığı ve sabır dileriz” denildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER