SOYDAŞLARIMIZIN YARDIMA İHTİYACI VAR. « Gazete53 – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

SON DAKİKA

Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

SOYDAŞLARIMIZIN YARDIMA İHTİYACI VAR.

SOYDAŞLARIMIZIN YARDIMA İHTİYACI VAR.
Bu haber 08 Ağustos 2023 - 9:13 'de eklendi ve 191 views kez görüntülendi.

ANAYURTTA ŞEHİT ENVER PAŞA İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU

İSMET KÖSOĞLU

Anayurt Güney Türkistan’da yardıma muhtaç soydaşlarımıza Kadim Yurtlar Dayanışma Derneğinin yürüttüğü yardım çalışmaları devam ediyor.

Güney Türkistan’da soydaşlarımıza yardım kapsamında Ahde Vefa Turan Birliği Derneği tarafından iki vilayette Şehit Enver Paşa için Hatmi şerif okundu. Türk dünyası için Şehit olan Enver Paşanın unutulmadığını söyleyen Ahde Vefa Turan Birliği Derneği Başkanı Harun Maral’’ Şehit Enver Paşanın şehit edilişinin senei devriyesi dolayısıyla Güney Türkistan Şibirgan ve Tahar Vilayeti olmak üzere iki ayrı vilayete bağlı köylerde Ayvaz Mahir Ekdi ve Derneğimizin hediyesi olarak ekmek ikramı gerçekleştirdi. Yine bu iki vilayette üç ayrı mekânda Hatmi Şerif gerçekleştirdi. Enver Paşa ile beraber tüm şehitlerimize ve ölmüşlerimize Allah tan rahmet diliyoruz.

Bolu Ülkü Ocakları Başkanından Kurban

KADİM Yurtlar Dayanışma Derneği öncülüğünde anayurttaki muhtaç Türk soydaşlara Bolu Ülkü Ocakları eski Bşk.Bolu Ülkücü İşçiler Derneği eski Bşk. İlker Tasma Başkan bir adak kurban bağışladı. Kurban vecibelere uygun kesilerek ihtiyaç sahibi ailelere dağıtıldı. admin

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER