06.11.2022 günü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince durdurulan bir araçta yapılan aramada el yapımı olduğu değerlendirilen 8 adet ruhsatsız tabanca ele geçirilmiştir. Konu ile ilgili Müdürlüğümüzce 3..
06.11.2022 günü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince durdurulan bir araçta yapılan aramada el yapımı olduğu değerlendirilen 8 adet ruhsatsız tabanca ele geçirilmiştir. Konu ile ilgili Müdürlüğümüzce 3 şahsa gerekli adli işlemler yapılmış olup, 1 şahıs yapılan işlemlerin akabinde 07.11.2022 günü çıkarıldığı Adli Makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir. İlimiz genelinde silah ve mühimmat kaçakçılığının önüne geçilmesi ve engellenmesi adına çalışmalarımız devam etmektedir.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.