Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

Şehir magandaları bu kez Çayeli’de görüntülendi

Şehir magandaları bu kez Çayeli’de görüntülendi Rize’nin Çayeli ilçe sahilinde oturma gruplarını kırmaya çalışan 4 kişi kameralara yansıdı. Çardağı sallayarak deviren kişiler hakkında Çayeli Belediyesi kamu malına zarar vermekten dolayı suç duyurusunda bulunacak. HABER:ARZU ERBAŞ Çayeli ilçe sahilinde 6 Mart 14:30 sıralarında yaşanan olayda sahil parkında bulunan çardak kimliği belirsiz 4 kişi tarafından tahrip edildi. […]

Şehir magandaları bu kez Çayeli’de görüntülendi
08 Mart 2023 - 8:32 'de eklendi.

Şehir magandaları bu kez Çayeli’de görüntülendi
Rize’nin Çayeli ilçe sahilinde oturma gruplarını kırmaya çalışan 4 kişi kameralara yansıdı. Çardağı sallayarak deviren kişiler hakkında Çayeli Belediyesi kamu malına zarar vermekten dolayı suç duyurusunda bulunacak.
HABER:ARZU ERBAŞ
Çayeli ilçe sahilinde 6 Mart 14:30 sıralarında yaşanan olayda sahil parkında bulunan çardak kimliği belirsiz 4 kişi tarafından tahrip edildi. Bir kişi çardağın üstüne çıkarken 3 kişide çardağı sallayarak devirdi. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı. Çardağı sallayarak deviren kişiler hakkında Çayeli Belediyesi kamu malına zarar vermekten dolayı suç duyurusunda bulunacak.
‘ÜZÜLEREK PAYLAŞIYORUZ! YORUM SİZLERİN’
Çayeli Belediyesi o anları sosyal medya hesabından ‘Bu görüntü üzülerek paylaşıyoruz! yorum sizlerin’ diyerek paylaştı. Belediyeden yapılan açıklamada “Bu video 06.03.2023 Pazartesi günü, dün saat 14:30 civarında sahil parkımızda çekildi. Görüntüyü maalesef üzülerek izledik ve sizlerle de paylaşmak istedik. Duyarlı bir vatandaşımız, daha 2 hafta önce bakımı ve onarımı yapılmış olan oturma grubumuzu kırmak için ellerinden geleni yapan 4 kişiyi video ile bize bildirdi. Ekiplerimiz hemen bölgeye gitti fakat kişiler oradan uzaklaşmışlardı. İlgili Müdürlüğümüz bu kişiler hakkında kamu malına zarar vermekten dolayı suç duyurusunda bulunacağını belirtmek isteriz. Çayeli hepimizin bu ve buna benzer tüm durumlara hep birlikte dur demeliyiz” denildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER