Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

Saltuk deniz Sahada Vatandaşı Dinliyor

Saltuk deniz Sahada Vatandaşı Dinliyor CHP’ li Deniz ve Topaloğlu Saha Çalışmalarına Son Sürat Devam Ediyor Cumhuriyet Halk Partisi Rize İl Başkanlığı sürecinde toplumsal olaylara verdiği destek ve yurttaşlarla birebir yakın temasta bulunmasıyla bilinen Saltuk Deniz milletvekili aday adalığı sürecinde de sahaları boş bırakmıyor. Rize Merkez İlçe Başkanı Necati Topaloğlu, İl ve İlçe yöneticileri ile […]

Saltuk deniz Sahada Vatandaşı Dinliyor
26 Ocak 2023 - 14:15 'de eklendi.

Saltuk deniz Sahada Vatandaşı Dinliyor
CHP’ li Deniz ve Topaloğlu Saha Çalışmalarına Son Sürat Devam Ediyor
Cumhuriyet Halk Partisi Rize İl Başkanlığı sürecinde toplumsal olaylara verdiği destek ve yurttaşlarla birebir yakın temasta bulunmasıyla bilinen Saltuk Deniz milletvekili aday adalığı sürecinde de sahaları boş bırakmıyor. Rize Merkez İlçe Başkanı Necati Topaloğlu, İl ve İlçe yöneticileri ile milletvekili aday adayı Saltuk Deniz’ den oluşan CHP’ li heyet bugün Enginde re Toptancılar Sitesi’ nde bir dizi ziyaretlerde bulundu. CHP’ li yöneticiler yapılan ziyaretlerde yurttaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.
“Ekonomiyi Düzeltecek Hukuk Devletini Hep Birlikte İnşa Edeceğiz”
Ekonomideki istikrarsızlıktan dert yanan yurttaşlar karşısında açıklamalarda bulunan Deniz şunları söyledi: “Hepimizi derinden etkileyen ekonomik krizin nedeninin adaletsiz ve liyakatsiz düzen olduğunu biliyoruz. Bizim iktidarımızda bu düzeni değiştireceğiz ve ekonomiyi istikrarlı hale getirecek olan hukuk devletini hep birlikte inşa edeceğiz. Üreticinin, esnafın, katma değer üreten herkesin verdiği emeğin karşılığını alacağı bir Türkiye imkânsız değil, bundan beş altı ay sonra hepimiz rahat bir nefes alacağız.” Dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER