Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

RÜTBE TERFİ TÖRENİ

RÜTBE TERFİ TÖRENİ   Emniyet Genel Müdürlüğü Yüksek ve Merkez Değerlendirme Kurulunun kararı neticesinde Rize İl Emniyet Müdürlüğünde görevli 19 personel bir üst rütbeye terfi etti. Şehit Altuğ VERDİ Sosyal Tesislerinde 28 Temmuz 2022 günü düzenlenen Terfi Töreninde rütbe almaya hak kazanan personellere İl Emniyet Müdürümüz Sayın Nurettin GÖKDUMAN tarafından rütbeleri takıldı. İki personel 2. […]

RÜTBE TERFİ TÖRENİ
19 Ağustos 2022 - 14:11 'de eklendi.

RÜTBE TERFİ TÖRENİ

 

Emniyet Genel Müdürlüğü Yüksek ve Merkez Değerlendirme Kurulunun kararı neticesinde Rize İl Emniyet Müdürlüğünde görevli 19 personel bir üst rütbeye terfi etti.

Şehit Altuğ VERDİ Sosyal Tesislerinde 28 Temmuz 2022 günü düzenlenen Terfi Töreninde rütbe almaya hak kazanan personellere İl Emniyet Müdürümüz Sayın Nurettin GÖKDUMAN tarafından rütbeleri takıldı. İki personel 2. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine, bir personel 3. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine, bir personel Başkomiser rütbesine ve 15 personel Komiser rütbesine terfi etti. Törende konuşan Rize İl Emniyet Müdürü Sayın Nurettin GÖKDUMAN, bir üst rütbe almaya hak kazanan personellerini tebrik ederek görevlerinde başarılar diledi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER