Rizespor amatör 77-78 Tarihine ait elimize gecen resimleri sizlerle paylaşıyoruz. Bu serilerin ve Rize Lisesi futbol takımını resimleri bundan böyle bu sayfalarda bulacaksınız. Bu güzel tarihi resimleri Rize Lisesi takımında..
Rizespor amatör 77-78
Tarihine ait elimize gecen resimleri sizlerle paylaşıyoruz. Bu serilerin ve Rize Lisesi futbol takımını resimleri bundan böyle bu sayfalarda bulacaksınız. Bu güzel tarihi resimleri Rize Lisesi takımında forma giyen ve aynı zamanda Rize lisesi arkadaşım, kardeşim ve Rize lisesi etkinliklerinde rol alan arkadaşım Osman Ersayın ın bizlere gönderdiği resim serilerini sizlere sunuyorum.: https://gazete53.com/rizespor-amator-77-78-nostalji-1/
Elimizde olan eski nostalji fotoğrafları ve haberleri yine gündemde tutup sizlerle bu güzel paylaşımları bundan böyle takip etme şansını yakalayabilirsiniz. Eski nostaljileri arşivden çıkartıyorum 100 üzerinde arşiv görselleri burada
HABER: NECATİ DİLİ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.