RİZEMİZİN 50 YILLIK SU SORUNUNU ÇÖZECEK İÇME SUYU GÖLETİ ÇALIŞMALARI BAŞLADI Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Devlet Su İşleri Bölge Müdürü Cengizhan Kılıçaslan ve beraberindeki heyetle, İlimizde yaz aylarında yağışın..
RİZEMİZİN 50 YILLIK SU SORUNUNU ÇÖZECEK İÇME SUYU GÖLETİ ÇALIŞMALARI BAŞLADI
Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Devlet Su İşleri Bölge Müdürü Cengizhan Kılıçaslan ve beraberindeki heyetle, İlimizde yaz aylarında yağışın az olduğu dönemlerde yaşanan su sıkıntısını çözmek amacıyla Çağrankaya bölgesinde yapılacak sel kapanı gölet projesi çalışmaları için start verip bismillah dedi.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.