Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

RİZE’DEN ADIYAMAN’A GÖNÜL KÖPRÜLERİ KURULDU

RİZE’DEN ADIYAMAN’A GÖNÜL KÖPRÜLERİ KURULDU Rize Gençlik Merkezleri olarak, Güneysu Gençlik Merkezi Müdürü Hikmet Yanık’ın kafile başkanlığı yaptığı gurupta üç gençlik lideri 27 gönüllü gençlerimizle beraber bölgedeki çocuklara ve gençlere Psikososyal destek için Adıyaman iline gidildi. Haber: Bayram Ali Kavalcı Bir hafta boyunca gençlerimiz Adıyaman merkez başta olmak üzere Kahta, Gerger, Besni, Çelikhan, Samsat, Sincik […]

RİZE’DEN ADIYAMAN’A GÖNÜL KÖPRÜLERİ KURULDU
20 Mart 2023 - 20:23 'de eklendi.

RİZE’DEN ADIYAMAN’A GÖNÜL KÖPRÜLERİ KURULDU

Rize Gençlik Merkezleri olarak, Güneysu Gençlik Merkezi Müdürü Hikmet Yanık’ın kafile başkanlığı yaptığı gurupta üç gençlik lideri 27 gönüllü gençlerimizle beraber bölgedeki çocuklara ve gençlere Psikososyal destek için Adıyaman iline gidildi.

Haber: Bayram Ali Kavalcı

Bir hafta boyunca gençlerimiz Adıyaman merkez başta olmak üzere Kahta, Gerger, Besni, Çelikhan, Samsat, Sincik ilçelerine ve bu ilçelerde de bir çok köyü ziyarette bulundu.

Gittikleri yerde, gönüllü gençlerimiz binlerce çocukla bir araya geldi, çocuklarımıza dokundu ve onlarla vakit geçirdi.

Rize Gençlik Merkezinin maskotu olan Temel Reis kostümü çocuklar tarafından ilgiyle karşılandı.

Gençlerimiz giderken yanlarına Rize’deki çocuklarımızın hazırladığı oyuncakları alıp ziyaret ettikleri çocuklara dağıttı. Oyuncakların içerisinde mektuplar, harçlıklar yer alıyordu.

Bir hafta süren psikosoyal destek hem gönüllü gençlerimiz, hem de bölgedeki çocuklarımız için adete bir terapi (tedavi) niteliğindeydi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER