Rize’de Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Sayısı Üçe Yükseldi

Rize’de Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Sayısı Üçe Yükseldi İlimiz Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Uzmanı 3 oldu. İlimizde..

Rize’de Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Sayısı Üçe Yükseldi
Son Güncelleme: Bu Haber 281 views Whatsapp

Rize’de Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Sayısı Üçe Yükseldi

İlimiz Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Uzmanı 3 oldu.

İlimizde hali hazırda Sağlık Bakanlığı bünyesinde Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hizmet vermekte olan Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Merve Yazıcı’nın yanı sıra geçtiğimiz günlerde aynı alanda hizmet sunan Uzman Dr. Uğur Tekeoğlu göreve başlamıştı.

Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında Dr. Öğr. Üyesi Yüksel Sümeyra Naralan’ın göreve başlamasıyla ilimizde Çocuk Psikiyatri alanında hizmet veren Hekim sayımız üçe yükseldi.

Öncesinde İlimizde bu alanda tek hekim bulunduğu için haliyle ilimiz ve Artvin başta olmak üzere bölge illerinden hastalarımız sıra bulmakta zorluk yaşamaktaydı.

Böylece uzman sayımızın 3’e çıkmasıyla tedaviye ihtiyacı olan çocuklarımız ve ailelerinin ilgili uzman eksikliğinden dolayı sıkıntı yaşamayacaklarını ön görmekteyiz. Bu anlamda da bu uzman kadrosunun açılmasını sağlayan

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörlüğüne teşekkürlerimizi sunarız.

Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde randevu sistemi ile çalışmaktadır. Bu sebeple poliklinikten randevu almak isteyenlerin 182 nolu telefondan veya MHRS sisteminden çocuk psikiyatrisi poliklinik muayenesi için randevu almaları gerekmektedir

HABER MERKEZİ

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.