RİZE ZİRAAT ODASINDA 12 ŞUBAT’TA YAPILACAK SEÇİMDE YENİLİK İSTENİYOR

ZİRAAT ODASI KONGRESİ’NDE ADAY İTTİFAKI RİZE ZİRAAT ODASINDA 12 ŞUBAT’TA YAPILACAK SEÇİMDE YENİLİK İSTENİYOR İSMET KÖSOĞLU RİZE-12 Şubat 2023 tarihinde Rize Ziraat Odası seçimi yapılacak.4 Aralıkta yapılan delege seçiminde Başkanlık..

RİZE ZİRAAT ODASINDA 12 ŞUBAT’TA YAPILACAK SEÇİMDE YENİLİK İSTENİYOR
Son Güncelleme: Bu Haber 168 views Whatsapp

ZİRAAT ODASI KONGRESİ’NDE ADAY İTTİFAKI

RİZE ZİRAAT ODASINDA 12 ŞUBAT’TA YAPILACAK SEÇİMDE YENİLİK İSTENİYOR

İSMET KÖSOĞLU

RİZE-12 Şubat 2023 tarihinde Rize Ziraat Odası seçimi yapılacak.4 Aralıkta yapılan delege seçiminde Başkanlık için aday olanların sayısında artışa sebep oldu.

Başkanlık için aday olan Emin Kanbur ve Bünyamin Arslan İttifak yaparak oda seçimi öncesi yeni bir boyut kazandı. Adaylar Emin Kanbur ve Bünyamin Arslan yaptıkları ortak açıklamada şunları söyledi’’ Beş aday ile başlayan kongre sürecinde 04 Aralık ta yapılan delege seçimi süreci sonrası ortaya çıkan genel tablo doğrultusunda odada yenilikçi yönetim anlayışına sahip delegelerle mevcut yönetiminin devam etmesini isteyen delegenler arasındaki farklılık çok fazla olsa da, yenilik isteyen delegelerin dörde bölünmesi ile beklenen değişimin zora gireceği gözlenmekte idi. Çok adaylı bölünmüşlüğün kongre sürecinde yenilikçilerin lehine bir gelişme olmaması bu ittifakın gerçekleşmesine sebep olmuştur.

Gerçekleştirdiğimiz bu ittifak ile Emin Kanbur Bünyamin Arslan ittifakı sonrası kongre delegesinin %60-65’ine yakın kesimin desteğinin sağlanması yanında tabandaki 35.000 aşkın üyenin yani çay üreticilerinin de talepleri istekleri doğrultusunda böyle bir ittifakın gerçekleştiği aşikârdır. Bünyamin Arslan ve Emin Kanbur ittifakı ile sadece 12 Şubat 2023 Pazar günü yapılacak olan kongreye götüren süreci değil kongre sonrasında da odanın tüm organlarında ehliyetli ve odayı başarıya götürecek kişiler ile yapılandırılmasına, gerekli güce ve bilgi ve birikimine dayalı bir yönetim kurulmasına olanak sağlanmış oldu. Mevcut yönetimin yerine, yenilikçi genç kadrolar ve aktif yönetim anlayışı ile Rize Ziraatta Odası yönetim kadrolarının oluşması ve bu ittifak sonrası sorunların çözümünde birlik beraberlik içinde dinamik kadrolarla çağdaş projeler ile yeni bir bakış açısıyla başarıya ulaşması için çalışmalar yapılacaktır.

Emin Kanbur ve Bünyamin Arslan ittifakının Ziraat Odası yönetimine ivme kazandıracağı aşikârdır. Önce Allah’ın izniyle ve sonra tüm delegelerin desteğiyle yeniden yapılandırılmış ve yeni boyut kazanmış olacak olan Rize Ziraat Odası’nda çalışmalar en iyi şekilde devam edecektir’’ dediler.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş