RİZE VE SANAYİ ODASINDAN, YEŞİL SANAYİ BİLGİLENDİRME PROJE PROGRAMI

RİZE VE SANAYİ ODASINDAN, YEŞİL SANAYİ BİLGİLENDİRME PROJE PROGRAMI Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Rize ve Ticaret Sanayi Odası, TOBB, KOSGEB, TÜBİTAK TEYDEP İşbirliğiyle, Avrupa Yeşil Mutabakatı, sektörlerin üretim ve hizmet..

RİZE VE SANAYİ ODASINDAN, YEŞİL SANAYİ BİLGİLENDİRME PROJE PROGRAMI
Son Güncelleme: Bu Haber 116 views Whatsapp

RİZE VE SANAYİ ODASINDAN, YEŞİL SANAYİ BİLGİLENDİRME PROJE PROGRAMI

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Rize ve Ticaret Sanayi Odası, TOBB, KOSGEB, TÜBİTAK TEYDEP İşbirliğiyle, Avrupa Yeşil Mutabakatı, sektörlerin üretim ve hizmet süreçlerinin tamamını gözden geçirmesini gerektirecek, şirketlerin döngüsel ekonomiye geçişini hızlandıracak bir yol haritasıdır.

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Firmalara önemli yükümlülükler getiren bu düzenlemeye uyum sağlama sürecindeki en önemli başlıklardan birisi de finansmana erişimdir. Bu kapsamda; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, TÜBİTAK ve KOSGEB tarafından Dünya Bankası desteğiyle Türkiye Yeşil Sanayi Projesi hayata geçirilmiştir.

Amacı: Türkiye’de sanayinin sürdürülebilir ve verimli yeşil dönüşümünü desteklemek olan projenin toplam bütçesi 450 milyon ABD Doları olarak belirlenmiştir.

Proje hakkında detaylı bilgilendirmelerde bulunmak ve Üyelerimizin sorularının cevaplanması amacıyla Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Genel Müdürlüğü ve TOBB işbirliğinde; 27 Aralık Çarşamba günü saat 10.00 – 12.00 saatleri arasında “Yeşil Sanayi Projesi Bilgilendirme Webinarı” düzenlenecektir. Aşağıda katılım linki sunulan webinara katılım hususunu bilgilerinize, rica ederiz. Program: 10:00 – 10:30 Açılış Konuşmaları TOBB Temsilcisi Dr. Ali Murat Sürekli – Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Genel Müdür Yardımcısı Bilal Kendirci – KOSGEB Başkan Yardımcısı Mehmet Aslan – TÜBİTAK TEYDEP Başkanı 10:30 – 11:30 Yeşil Sanayi Projesi Sunumları Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sunumu, KOSGEB Sunumu, TÜBİTAK Sunumunun akabinde, soru ver cevaplarla son bulacak. Kaynak: RTSO

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş