RİZE TÜRK TELEKOM GÜZEL SANAT LİSESİ ÖĞRENCİLERİNDEN, MÜKEMMEL ESERLER Osman Köseoğlu.. Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir” Rize Türk Telekom Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri ,Türk ressamlarının..

RİZE TÜRK TELEKOM GÜZEL SANAT LİSESİ ÖĞRENCİLERİNDEN, MÜKEMMEL ESERLER
Osman Köseoğlu..
Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir”
Rize Türk Telekom Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri ,Türk ressamlarının çizmiş olduğu eserleri, akrilik yağlıboya ve pastel teknikeri kullanarak, yapmış oldukları mükemmel eserler, Rize Kültür Merkezi sergi salonunda, 16 mayıs’tan itibaren sergileniyor..
Bu kadar güzel emek sarf edilerek yapılan bu sergiye, her nedense ilgi ve alakanın yok denecek kadar az olması, çok üzüntü verici bir olay..
Sergi yarın sona erece
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.