Eski Rize valisi yeni Gaziantep valisi Kemal Ceberi Gaziantep’e uğurladık Sayın Valimiz Kemal Çeber ile Çaylada sohbet uzunca bir sohbette bulunduk Rize’de beş yıl gibi uzun süre görev görevde bulunan..
Eski Rize valisi yeni Gaziantep valisi Kemal Ceberi Gaziantep’e uğurladık
Sayın Valimiz Kemal Çeber ile Çaylada sohbet uzunca bir sohbette bulunduk
Rize’de beş yıl gibi uzun süre görev görevde bulunan Sayın Valimiz Ceber ile Rize Ziraat çay bahçesi Çaylada Gazeteci arkadaşlarla uzun bir sohbet etme imkânında bulunduk. Karşılıklı hoş bir sohbet ettik. Sayın Valimiz Rize’den Memnun olarak ayrılacağını gözledik. Hayatının onda birini Rize’de geçirdi, O da artık bir Rizeli gibi olduğunu sezinledik Rize’yi çok sevdi, Rizelilerde onu çok sevdi.
Sayın Valimiz Kemal Çebere yeni görevinde başarılar iliyorum.
HBER: NECATİ DİLİ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.