RİZE MUHTARLAR FEDERASYONUNUN 1. BİRLİK VE DAYANIŞMA TOPLANTISI PAZAR İLÇESİNDE YAPILDI İSMET KÖSOĞLU

RİZE MUHTARLAR FEDERASYONUNUN 1. BİRLİK VE DAYANIŞMA TOPLANTISI PAZAR İLÇESİNDE YAPILDI İSMET KÖSOĞLU RİZE-Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanı Remzi Güzel, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kalkandere, Derepazarı, İyidere, Rize, Güneysu, Çayeli, Pazar, Ardeşen..

RİZE MUHTARLAR FEDERASYONUNUN 1. BİRLİK VE DAYANIŞMA TOPLANTISI PAZAR İLÇESİNDE YAPILDI  İSMET KÖSOĞLU
Son Güncelleme: Bu Haber 243 views Whatsapp

RİZE MUHTARLAR FEDERASYONUNUN 1. BİRLİK VE DAYANIŞMA TOPLANTISI PAZAR İLÇESİNDE YAPILDI

İSMET KÖSOĞLU

RİZE-Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanı Remzi Güzel, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kalkandere, Derepazarı, İyidere, Rize, Güneysu, Çayeli, Pazar, Ardeşen ve Fındıklı Hemşin, İkizdere, Çamlıhemşin Dernek Başkanları ve muhtarlarının katılımıyla Pazar Kaymakamı Sayın Mustafa Akın ve Pazar Belediye Başkan Vekili Dursun Güneş ziyaret edildi.

Muhtarlar Federasyonu Başkan ve üyeleri ilk olarak Pazar Kaymakamlığını ziyaret ederek Kaymakam Mustafa Akın ile görüştü. Görüşmede Kaymakam Mustafa Akın “ mahalle ve köylerimizde muhtarlarımızın huzur ve güvenliğin sağlanmasında en büyük yardımcıları olduğunu, halkın yaşadığı sorunların çözümlenmesi ve sıkıntıların giderilmesinde ilk adım hizmet kapısı muhtarlar olduğuna dikkat çekerek, amacımız ilçemizin her mahallede, köylerinde vatandaşlarımızın en iyi yaşam koşullarında yaşamasının sağlanmasıdır” diye konuştu.

Pazar Belediyesini de ziyaret eden Muhtarlar Federasyonu Başkanlığı Yönetim Kurulu ve Muhtarlar bulunan Belediye Başkan Vekili Dursun Güneş görüştüler. Başkan Vekili Dursun Güneş konuşmasında “tüm mahalle muhtarlarımızla el ele gönül gönüle çalışıyoruz, her fırsatta muhtarlarımızla bir araya gelmeye özen gösteriyoruz, onların taleplerini dinliyoruz. Muhtarlarımızla sürekli istişare etmeye gayret ediyoruz” dedi.

Rize Muhtarlar Federasyon Başkanı Remzi Güzel de Kaymakam ve Belediye Başkan Vekiline muhtarlarımıza verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Yapılan ziyaretler sonrasında Pazar Muhtarlar Derneği’nde Dernek Başkanları ve Yönetim Kurulu üyelerinin katıldığı toplantı düzenlendi. Federasyon Başkanı Remzi Güzel toplantıda ‘’sağlanan birlik ve beraberlikten duyulan mutluluğu ifade etti. Muhtarlar arasında istişarenin önemlidir. Birbirimize her konuda yardımcı olmamız gerekir. Sayın Cumhurbaşkanımızın muhtarlık kurumuna verdiği büyük ilgi ve destekle beraber, sağladığı sosyal haklarla toplum ve kurumlar nezdinde muhtarlık oldukça büyük bir değer kazandı. Toplumun ve kurumların muhtarlara bakışı değişti. Muhtarlık dikkate alınan ve daha saygın bir kurum haline geldi. Hak edene hak ettiği değeri vermekten kaçınmayan Sayın Cumhurbaşkanımızın bizlere kazandırdıklarını bizler daha ileri taşımak için birey ve kurumlarımızla ilişkilerimize daha çok dikkat etmeliyiz, diyerek saygı göstermeyen saygı göremez. Bugün bizi kadim ilçemiz Pazar’da misafir eden Pazar Muhtarlar

Dernek Başkanı Ali Rıza Avcı ve Yönetim Kurulu Üyelerine ikramları ve üstün misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz’’ dedi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş