Gazete53

RİZE MERKEZ İLÇE BAŞKANI AK “ORTAK PAYDAMIZ RİZE”

RİZE MERKEZ İLÇE BAŞKANI AK “ORTAK PAYDAMIZ RİZE”
149 views
18 Haziran 2021 - 18:09

RİZE MERKEZ İLÇE BAŞKANI AK “ORTAK PAYDAMIZ RİZE”

Rize, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Burak Ak, Ekrem Orhon Mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek “İlk günden itibaren hep aynı şeyi ifade ediyoruz. Çalınmadık kapı bırakmayacağız, ev ev, kapı kapı dolaşarak, gönüllere dokunacağız” dedi.

 

Başkan Ak, AK Parti Rize İl YK Üyesi Mehmet Terzi, İlçe Başkan Yard. Zafer Topçu, Bayram Ali Çapoğlu, İshak Yeniyazıcı, Rize Belediye Başkan Yard. Muhittin Aydın Bilsel, Merkez İlçe YK Üyesi Yasin Güloğlu ve mahalle başkanı Ali Şükrü Delibalta ile birlikte Ekrem Orhon Mahallesindeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek, sohbet etti.

 

Haber: Bayram Ali Kavalcı

Merkez İlçe Başkanı Burak Ak “Göreve geldiğimiz günden bu yana Cuma sabahı namaz programları gerçekleştirerek, Pandemi koşullarının hassasiyetine uyum içerisinde Merkez İlçemize bağlı bütün köy ve mahallelerimizde teşkilatlarımızla ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Yaz döneminin başlaması ile birlikte artık daha çok mahallelerimizde esnaflarımızla bir araya gelmeyi planlıyoruz. Biz peynir ve simitimizle bir sabah ansızın gelebiliriz diyerek, tüm esnaflarımızın kapısını çalmayı hedefliyoruz. Esnafımızın vatandaşımızın her zaman yanındayız. İlk günden itibaren hep aynı şeyi ifade ediyoruz. Çalınmadık kapı bırakmayacağız, ev ev, kapı kapı dolaşarak, gönüllere dokunacağız. Bu minvalde hamdolsun bütün teşkilatımız ilk günkü aşkla çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalarımızı sekteye uğratan Pandemi döneminin bitmesini tüm dünya gibi bizde canı gönülden istiyoruz. İnşallah yapılan çalışmalar ve hepimizin özverili davranışları neticesinde bu süreçten de yakın zamanda kurtulmuş oluruz. Hepimizin ortak paydası Rize ve Rize’miz için en iyisine ulaşmak. Bu anlamda herkes elini taşın altına koymalı. Şu anda ilimizde çok büyük bütçeli yatırımlar oluyor. İnşallah yakın zamanda Rize’miz çok farklı bir çehreye kavuşacak gerek kentsel dönüşüm projeleri, gerekse Havalimanı, Lojistik Merkezi ve daha birçok proje ile birlikte ilimiz 81 il içerisinde adından söz ettirecek bir aşamaya gelecek. Bu projeler hem istihdam anlamında hem de ekonomik anlamda ilimizin refah seviyesini yükseltecek değerde projeler. Bu projelerimizi ilimize kazandıran, başta Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere pay sahibi olan herkesten Allah razı olsun” dedi. İlçe Başkanı Burak Ak ve beraberindeki ekip, mahalle esnafının görüş ve önerilerini dinledi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

hack forum warez webmaster forumu hack haber hack forum hack forum