RİZE LİSESİ OKUL MÜDİREMİZ NİLGÜN DÜLGER HOCAHANIM 11 HAZIRAN’DA OKULUMUZUN PİLAV GÜNÜNE DAVET EDİYOR.Her ne kadar okulumuzun resmi ismi Ali Metin Kazancı Rize Lisesi olsa da orası bizim için RİZE..
RİZE LİSESİ OKUL MÜDİREMİZ NİLGÜN DÜLGER HOCAHANIM 11 HAZIRAN’DA OKULUMUZUN PİLAV GÜNÜNE DAVET EDİYOR.
Her ne kadar okulumuzun resmi ismi Ali Metin Kazancı Rize Lisesi olsa da orası bizim için RİZE LİSESİ…
Geçen yıl 10 Haziran’da yapılan pilav gününe eski müdürlerimiz, değerli öğretmenlerimiz Hamit Turna ve Yakup Özkan önderliğinde fevkalade güzel katılım olmuştu. Umuyorum bu yıl da Rize’de ikamet eden veya o tarihte Rize’de olabilecek okuldaşlarımız katılım sağlayarak hasret giderecekler.https://gazete53.com/rize-lisesinden-…unu-etkinlikleri/
HABER SERVİSİ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.