RİZE KENT KONSEYİ TRENİ GETİRDİ DEMİRYOLUNU BEKLİYOR

RİZE KENT KONSEYİ TRENİ GETİRDİ DEMİRYOLUNU BEKLİYOR Rize Kent Konseyi Rize’nin uzun zamandır beklentisi olan Erzurum Aşkale-Rize demiryolu hattına dikkat çekmek için Gastro Festivaline temsili tren ile katıldı. HABER RİZE..

RİZE KENT KONSEYİ TRENİ GETİRDİ DEMİRYOLUNU BEKLİYOR
Son Güncelleme: Bu Haber 198 views Whatsapp

RİZE KENT KONSEYİ TRENİ GETİRDİ DEMİRYOLUNU BEKLİYOR
Rize Kent Konseyi Rize’nin uzun zamandır beklentisi olan Erzurum Aşkale-Rize demiryolu hattına dikkat çekmek için Gastro Festivaline temsili tren ile katıldı.
HABER RİZE KENT KONSEYİ TRENİ GETİRDİ DEMİRYOLUNU BEKLİYOR
Rize Kent Konseyi Rize kamuoyunun demiryolu beklentisini Gastro Rize Festivaline getirdiği temsili tren ile anlatmaya çalıştı.
Rize Kent Konseyi, Rize’nin uzun zamandır beklediği ve tamamlandığında Türkiye’nin 4 . büyük limanı olacak olan İyidere Lojistik Merkezini besleyecek en önemli argüman olarak ifade edilen Erzurum Aşkale- Rize Demiryolu hattı için kamuoyu oluşturmaya devam ediyor. Kent Konseyi, bölgeyi ekonomik anlamda besleyecek olan İyidere Lojistik Merkezini büyük pazarlara bağlayacak olan Erzurum-Rize Demiryolu hattı beklentisine dikkat çekmek için Gastro Rize Festvaline temsili bir tren ile katılım sağladı. Üzerinde “Rize Kültür Treni Demiryolu İle Gelecek” tabelası, ön kısmında ise “Erzurum-Rize Hattı” yazısının yer aldığı tren, Rizeliler tarafından beğeni ve takdirle karşılandı.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş