RİZE EMNİYETİN’DEN KAAN UYGULAMASI GELİŞTİRME EĞİTİMİ

RİZE EMNİYETİN’DEN KAAN UYGULAMASI GELİŞTİRME EĞİTİMİ Rize Valiliği, Rize İl Emniyet Müdürlüğü tarafından, Kamu güvenliğini tamamlayıcı mahiyette görev yapan özel güvenlik görevlilerinin kamu hastaneleri, eğitim kurumları, havalimanları, alışveriş merkezleri, park..

RİZE EMNİYETİN’DEN KAAN UYGULAMASI GELİŞTİRME EĞİTİMİ
Son Güncelleme: Bu Haber 205 views Whatsapp

RİZE EMNİYETİN’DEN KAAN UYGULAMASI GELİŞTİRME EĞİTİMİ

Rize Valiliği, Rize İl Emniyet Müdürlüğü tarafından, Kamu güvenliğini tamamlayıcı mahiyette görev yapan özel güvenlik görevlilerinin kamu hastaneleri, eğitim kurumları, havalimanları, alışveriş merkezleri, park ve bahçeler ile toplu taşıma sistemlerinde olmak üzere görev yaptıkları tüm alanlarda, amacına uygun etkin, verimli, sürdürülebilir, ölçülebilir ve denetlenebilir güvenlik hizmeti sunulmasını sağlamak, bu yerlerde görev yapan özel güvenlik görevlilerinin, genel kolluk ile etkili iletişim, etkin işbirliği, koordinasyonu ve birlikte çalışmasıyla olay meydana gelmeden suçu önlemek, meydana gelen olayları en seri şekilde genel kolluğa bildirmek, devam eden olaylara gerekli müdahaleyi yapmak, olay yeri ve delillerini muhafaza ederek genel kolluğa teslim etmek üzere hazırlanan “Genel Kolluk-Özel Güvenlik İşbirliği ve Koordinasyonu Uygulaması (KAAN)” kapsamında ilimizde özel güvenlik izni alan toplam 287 kurum ve kuruluş projeye dahil edilmiştir.

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

08-09 Mart 2022 tarihleri arasında Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı tarafından yapılan planlama ile Rize İl Emniyet Müdürü Nurettin GÖKDUMAN’ın katılımı, Polis Başmüfettişi Ali SAYDAM ve Polis Başmüfettişi Akın ACAR’ın eğitim sunumları ile KAAN geliştirme eğitimi düzenlendi. Bu eğitime Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, KOM Şube Müdürlüğü ve TEM Şube Müdürlüğü de sunumları ile katkı sağladılar.

Rize İl Emniyet Müdürlüğü tarafından, Kamuoyunun bilgisine sunulan, KAAN Projesi geliştirme eğitimi ile aktif çalışan 605 özel güvenlik görevlisi, 15 özel güvenlik kurum ve kuruluş yetkilisi ve 190 genel kolluk personeli olmak üzere toplam 810 kişiye eğitim verildi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş