İl Emniyet Müdürümüz Sayın Murat TÜRESİN 09.09.2023 günü Fener Polis Sosyal Tesislerinde İlimiz Merkezinde bulunan mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. İlimizin huzuru ile asayiş ve güvenlik konularını görüşüldüğü toplantıya Rize..
İl Emniyet Müdürümüz Sayın Murat TÜRESİN 09.09.2023 günü Fener Polis Sosyal Tesislerinde İlimiz Merkezinde bulunan mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. İlimizin huzuru ile asayiş ve güvenlik konularını görüşüldüğü toplantıya Rize Muhtarlar Derneği Başkanı Gökmen GENÇ, Rize Merkez Muhtarlar Derneği Başkanı İrfan KAYA, 43 mahalle muhtarı ve İl Emniyet Müdür Yardımcıları ile Şube Müdürleri katıldı.
İlimizin huzur ve güvenliği için muhtarlarımızla işbirliğinin önemine vurgu yapan Sayın Müdürümüz, Muhtarlarımızın karşılaştıkları sorunları ivedilikle birimlerimize aktarması ile güvenlik güçlerimizin daha etkin ve yerinde müdahalelerde bulunabileceğini belirtti.
İlimizin genel asayiş sorunları ile trafik konusunda alınan tedbirler hakkında da bilgi veren Sayın Müdürümüz, “Muhtarlarımızla iletişimimizin devamı İlimizin huzuru ile asayiş ve güvenliği açısından çok önemlidir” dedi.
Toplantıda muhtarlarımız, karşılaştığı sorunları şube müdürlerimize de iletirken, Sayın Müdürümüz, “Huzur ve güvenliğimiz için gerekli çalışmalarımızı yapıyoruz. Sorunların çözümü konusunda gerekli önlemleri almaya devam edeceğiz. Hep birlikte ilimizin huzuru için çaba sarf edeceğiz” dedi.
HABER NECATİ DİLİ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.