Rize Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Tesislerimizi Ziyaret Etti Rize Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Mehmet Cengiz Sosyal Tesisleri’ni ziyaret ederek yöneticilerimiz ve teknik direktörümüz Hamza Hamzaoğlu ile bir araya geldi. Gökduman’ın..
Rize Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Mehmet Cengiz Sosyal Tesisleri’ni ziyaret ederek yöneticilerimiz ve teknik direktörümüz Hamza Hamzaoğlu ile bir araya geldi.
Gökduman’ın ziyaretinde kendisini Başkan Yardımcımız Ali Haydar Er, yöneticilerimiz Yılmaz Zehiroğlu, Hasan Yavuz Bakır ve Serkan Karavin, Sportif Direktörümüz Fahri Tatan ile Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu karşıladı.
Rize İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Trabzonspor karşılaşması öncesi takımımıza başarılar diledi.
Teknik direktörümüz Hamza Hamzaoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “İnşallah hep birlikte başarıya ulaşacağız” ifadelerini kullandı.
Teknik direktörümüz Hamza Hamzaoğlu, Emniyet Müdürü Gökduman’a formamızı hediye etti.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.