RİZE DERBİSİNDE TAKIMLAR BİRER PUAN ALDILAR Rize Şenol Birol futbol sahasında oynanan BAL. Müsabakasında kazanan olmadı. Her iki takım müsabaka sonunda birer puan aldılar. Rize derbisinde Salarhaspor ile Özel İdare..
RİZE DERBİSİNDE TAKIMLAR BİRER PUAN ALDILAR
Rize Şenol Birol futbol sahasında oynanan BAL. Müsabakasında kazanan olmadı. Her iki takım müsabaka sonunda birer puan aldılar.
Rize derbisinde Salarhaspor ile Özel İdare spor karşılaştılar. Müsabaka 2-2 beraberlik ile sonuçlandı. Karşılaşmanın 6.cı dakikasında Salarhaspor adına Sefa takımını 1-0 öne geçiren isim oldu. 35.ci dakika da Özel İdare spor adına Recep skoru 1-1 yaptı. İlk yarı 1-1 sona erdi. İkinci yarıda 52.ci dakika da muhittin Tüylü kendi kalesine attığı gol ile Salarhaspor 2-1 öne geçti. Müsabakanın 94.cü dakikasında muhittin takımın beraberlik golünü atan isim oldu. Müsabaka sonunda her iki takımda 1 puan hanelerine yazdırmış oldular.
STAD: Şenol Birol Spor Kompleksi
HAKEMLER: Muhammet ZİYA – Ahmet KALELİOĞLU – Mehmet TÜRK – 4. H:Ümit SALKAT
DENETÇİ: Okan BAKIRCI
KOMİSER: Necati DİLİ
SALARHASPOR: Erol, Muhammet, Gökhan, ( 35 Murathan )Burak, Batuhan,( 59 Hakan )
Ramazan ) Bünyamin, Doğukan,( 90 Serkan 9 Enes, Umurhan, Emirhan, Sefa ( 37 Hasret )
TEKNİK SORUMLU: Ömer YILMAZ
RİZE ÖZEL İDARESPOR: Serkan, Yasin,( 46 Barış ) Burak,( 76 Taha ) Mahmut,( 69 Murat ) Muhittin, Serkan, Murat, ( 46 Berat ) İbrahim, ( 41 Onur ) Recep, Furkan, Halil
TEKNİK SORUMLU: Mikail ÜZÜMCÜ
HABER: Ercan KAZANCI
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.