RİZE BEYOĞLU DEĞİLDİR

RİZE BEYOĞLU DEĞİLDİR RİZE’NIN AY PARÇASI FİRMALARI Rize Belediye Başkanı Sayın Rahmi Metin Bey’i başarılı buluyor yakinen takip ediyorum. Kentsel dönüşüm için verdiği mücadele ve Rizelilerle iç içe belediyeyi yönetme..

RİZE BEYOĞLU DEĞİLDİR
Son Güncelleme: Bu Haber 483 views Whatsapp

RİZE BEYOĞLU DEĞİLDİR

RİZE’NIN AY PARÇASI FİRMALARI

Rize Belediye Başkanı Sayın Rahmi Metin Bey’i başarılı buluyor yakinen takip ediyorum. Kentsel dönüşüm için verdiği mücadele ve Rizelilerle iç içe belediyeyi yönetme anlayışı herkesin takdirindedir. Kültürel değerlere sahip çıkışının en güzel göstergelerinden biri de Rize ilinin efsane belediye başkanı Ekrem Orhon kitabının basımı ve dağıtımıdır.

Belediye Başkanı her ne kadar kentle bütünleşse başarılı olsa da arkasındaki ekipte önemlidir çünkü başkanın her işe her yere yetişmesi mümkün değildir.

*Rize’de son zamanda yapılan önemli etkinliklerde paydaşların neden se şehir dışından seçildiğini üzülerek görüyorum. Etkinliklerde bizim firmalarımıza yer verilmeli ona çıkarılmalıdır.

*Örneğin GASTRO RİZE etkinliğinde ben Öztiryakileri değil son üç ayda Sırbistan’a Rize’den 150 bin dolarlık ihracat yapan, üretinin tamamını Rize’de gerçekleştiren dünyaca ünlü fuarlarda ülkemizi temsil eden Yelkenci’lerin yer almasını temenni ederim. GASTRO RİZE etkinliğinde Rizeli paydaşlar var mıdır? Tanıtımda rüştünü ispatlamış Ajans53 var mıdır? Bu etkinliklerle ilgili Sayın Başkan Yardımcımız Kemal Genç umarım Beyoğlu Belediyesi mantığıyla değil de Rize Belediyesi Mantığıyla hareket ediyordur. Dünyaca ünlü Tulum festivallerine imza atan Rizeli firma varken arabalı sinema etkinliğinin organizasyonunu yapan yabancı firmanın gerçekleştirmesi ne kadar doğrudur.  Unutmayalım Burası Rize Beyoğlu değil… Lütfen kendi değerlerimizle yol alalım üreteni tüketmeyelim.

Fatih Sultan KAR / İST

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş