Gazete53

RİZE BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNA YATIRIMA DEVAM EDİYOR…

RİZE BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNA YATIRIMA DEVAM EDİYOR… Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin; Rizelilere daha kaliteli ve hızlı hizmet sunmak amacıyla 2020 yılında sekiz milyonluk yatırımla 32 aracı hizmet filosuna katmıştı. Belediye bugün de filosuna; Bir adet kepçe, Lastikli yükleyici, Paletli ekskavatör, Vidanjör ve Şantiye sahalarında kullanılmak üzere binek araçları filosuna katmış oldu. Alınan yeni iş […]

RİZE BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNA YATIRIMA DEVAM EDİYOR…
29 Mart 2022 - 10:33 'de eklendi.

RİZE BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNA YATIRIMA DEVAM EDİYOR…

Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin; Rizelilere daha kaliteli ve hızlı hizmet sunmak amacıyla 2020 yılında sekiz milyonluk yatırımla 32 aracı hizmet filosuna katmıştı. Belediye bugün de filosuna; Bir adet kepçe, Lastikli yükleyici, Paletli ekskavatör, Vidanjör ve Şantiye sahalarında kullanılmak üzere binek araçları filosuna katmış oldu. Alınan yeni iş makineleri ve hizmet araçları sayesinde Rize’de altyapı ve üstyapı çalışmaları daha hızlı ve etkin bir biçimde yapılacak.

Rize Belediyesi bir taraftan ekonomik ömrünü doldurmuş hizmet araçlarını yenilerken bir taraftan da hizmet aracı filosunu genişletiyor. Böylece kiralama yönteminden kurtularak ciddi bir mali tasarruf katkısı sağlıyor. Ayrıca ekonomik ömrünü doldurmuş olan hizmet araçları satışa çıkarılarak gelir elde edilmiş olunacak.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER