TÜRKİYE DAĞ KAYAĞI ŞAMPİYONASI İÇİN YOL AÇIK TUTULACAK RİZE 11-12,ŞUBAT’TA YAPILACAK ŞAMPİYONAYA HAZIR İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-Türkiye Dağcılık Federasyonu desteğiyle bölgede ilk kez yapılacak Türkiye Dağ Kayağı Şampiyonası için kar mücadelesi..
TÜRKİYE DAĞ KAYAĞI ŞAMPİYONASI İÇİN YOL AÇIK TUTULACAK
RİZE 11-12,ŞUBAT’TA YAPILACAK ŞAMPİYONAYA HAZIR
İSMET KÖSOĞLU
İKİZDERE-Türkiye Dağcılık Federasyonu desteğiyle bölgede ilk kez yapılacak Türkiye Dağ Kayağı Şampiyonası için kar mücadelesi yapılıyor. İkizdere-Cimil gurup yolunda yol açma çalışmasına başlandı.
Rize’de ilk kez yapılacak 1.Türkiye Dağ Kayağı Şampiyonasına eksiksiz hazırlanmamız lazım diyen Kaymakam Hacı Kerim Meral gurup yolunda kar ile mücadelesinde gurup yoluna giderek İlçe Özel İdare çalışanlarına çalışmalarında kolaylıklar diledi. Türkiye Dağcılık Federasyonu yıllık faaliyet programında yer alan Gençler-Büyükler Dağ Kayağı Türkiye Şampiyonası 11-12 Şubat 2022 tarihlerinde Rize/İkizdere’nin Cimil köyünde yapılacak.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.