Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

RİBEGEM, KÖY OKULLARINA YÖNELİK ETKİNLERİNE DEVAM EDİYOR

RİBEGEM, KÖY OKULLARINA YÖNELİK ETKİNLERİNE DEVAM EDİYOR Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi (RİBEGEM) tarafından “Minik Yürekler Kocaman Gülüşler” isimli etkinlikler kapsamında köy okullarındaki öğrenciler için eğlenceler ve yarışmalar düzenleniyor. Rize Merkez’e bağlı Ortapazar köyünde bulunan Ortapazar Ortaokulu’nu ziyaret eden Ribegem gönüllüsü gençler, öğrencilerle bir araya geldi. Ribegem gönüllüleri öğrencilerle eğlenceli aktiviteler gerçekleştirdi. Okul […]

RİBEGEM, KÖY OKULLARINA YÖNELİK ETKİNLERİNE DEVAM EDİYOR
08 Mart 2023 - 20:05 'de eklendi.

RİBEGEM, KÖY OKULLARINA YÖNELİK ETKİNLERİNE DEVAM EDİYOR
Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi (RİBEGEM) tarafından “Minik Yürekler Kocaman Gülüşler” isimli etkinlikler kapsamında köy okullarındaki öğrenciler için eğlenceler ve yarışmalar düzenleniyor.
Rize Merkez’e bağlı Ortapazar köyünde bulunan Ortapazar Ortaokulu’nu ziyaret eden Ribegem gönüllüsü gençler, öğrencilerle bir araya geldi.
Ribegem gönüllüleri öğrencilerle eğlenceli aktiviteler gerçekleştirdi. Okul öğrencileri ve öğretmenler düzenlenen etkinlikten oldukça memnun kalarak, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin’e desteklerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.
Ribegem’in belirlenen program dahilinde okullarda etkinlikler düzenlemeye devam edeceği bildirildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER